En İyi Ve Ücretsiz Hayatta Kalma Oyunları Neler?

Bulunduğumuz zamanın popülasyonuna göre en çok beğenilen oyun kategorilerinden birisi olan hayatta kalma oyunlarıdır. Bilgisayar, Ps Serisi ve Mobil cihazlar için istisnasız en çok oynanan oyun kategorilerinde bulunan hayatta kalma oyunudur. Hayatta kalma oyunlarının bir çoğu ücret isterken ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kaliteli ücretsiz hayatta kalma oyunları da bulunuyor. Yapmış olduğumuz hayatta kalma oyun listelemesinde dilediğiniz oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Hayatta kalma oyunları savaş veya bulmacalar içeren oyunların karmasıdır. Oyun içerisinde zekanızı kullanarak ve zaman içerisinde geliştirdiğiniz becerileriniz sayesinde oyun içerisinde başarılı olabilirsiniz. Her geçen gün yeni bir oyun çıkmasına rağmen ücretli ve oldukça pahalı oyunlar olmaya başlıyor. Fakat bu tür oyunları ücret ödemeden oynamak isteyenlerin sayısı da fazla olduğu için yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu en kaliteli ve ücretsiz hayatta kalma oyunlarını derledik.

Fortnite Battle Royale

PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, Microsoft Windows, Nintendo Switch, Mac OS platformları üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz hayatta kalma oyunu olan Fortnite Battle Royale 2017 Yılında ücretsiz olarak oyun sevenler için yayınlandı. Yayınlandığı zaman içerisinde çok büyük ilgi toplayan oyun sürekli getirdiği yenilikler ile Fortnite Battle Royale sevenlerin kendi oyuncusu olarak tutabildi.

Stayout

2019 Yılında oyunculara ücretsiz olarak sunulan Ücretsiz hayatta kalma oyunu StayOut sadece bilgisayar üzerinden ulaşılabilir. Steam üzerinden ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz oyun en iyi hayatta kalma oyunları olarak en başarılı olanlardan birisi olarak değerlendiriliyor. Steamda bulunan oylamalar sonucu “Çok Olumlu” olarak karşımıza çıkan bu oyuna şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Thehunter Classic

2014 Yılında çıkış yapan oyun avcılık ile alakalı bir oyundur. Açık dünyada geçen olaylar sonucu malesef bazı hayvanları avlamanız gerekiyor. Bu sayede hayatta kalmanızı sağlıyorsunuz. Zaman geçirmek için oynanabilir oyunlar arasında yer alıyor.

Call Of Duty: Mobile

Adından da anlayabileceğiniz gibi sadece mobil versiyonu ücretsiz olarak sunulan bu oyun PUBG mobil’e rakip olarak çıkarılmış en başarılı oyun oldu. Call of Duty: Mobile 2019 Yılında IOS ve Android için çıkarılan savaş içerikli mobil hayatta kalma oyunudur.

Yorum yapın