Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Karşı cinsi etkilemek ve ondan hoşlandığını belli etmenin birden fazla hali vardır. İnsan en çok ilgiyi de sevdiğine göstermektedir. Birinin hoşlanma hali ile girdiği durum kendini ele verebilecek şekildedir.

Bazen bir kelime bazen de bir bakış anlatmaya yeter. Birinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için bazı ipuçlarını bilmenizde fayda vardır. Erkeklerin hoşlanma belirtisi bayanların halinden ayrı ele alınmalıdır.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtilerinde Bunları Biliyor Muydun?

  • Bir erkek hoşlandığı bayanı pür dikkat dinler. Gözlerini ondan ayıramaz ve dudaklarından çıkan her cümleyi kazır aklına. Pür dikkat sizi dinleyen bir erkek tüm ilgisini size çevirmiştir.
  • İnsanlar genel olarak mimikleri ile korkularını, üzüntülerini ve sevgilerini belli eder. Durum böyleyken bir erkek de dikkat etmeniz gerek diğer bir nokta ise vücut hali olmalıdır. Hoşlanan erkek ellerini nereye koyması gerektiğine karar veremez ve hep bir heyecan içerisinde olur.
  • Bir erkek toplu bir ortamda bile sizi izleyebilir. Öyle ki siz biriyle sohbet ederken de göz ucuyla sizi izler ve kaçamak bakışlar atar.
  • Üzgün olduğunuz bir anda mutlaka yanınızda olmak ister ve size destek verir. ilgi içerisinde her şeyi alan bir durumdur. Hoşlanan erkek her hali ile sizinledir. Derdiniz ve üzüntünüz de dikkat ettiğinizde her zaman çevrenizdedir ve varlığını hissettirir.
  • Hoşlanan erkek ortamda sürekli sizi izler ve kaçamak bakışlar atar demiştir. Kalabalık bir ortamda size ulaşmak isteyen insan mutlaka arkadaş çevrenizle iyi geçinir ve her zaman cana yakın bir hal içerisine girer. Öyle ki sohbet ederken çok kibardır ve ortamı her zaman pozitif tutmaya dikkat eder.

Bayanların bir erkek de aradığı en önemli duygu merhamettir. Hoşlandığını ifade etmeye çalışan erkek mutlaka merhametli olur. Bir kedi yavrusu ile ilgilenir ve merhametini size göstermeye çalışır. Bayanların bu denli merhamet duygusuna kapılmış olması erkeklerin o duygularını daha çok ön plana çıkmasına sebep olur.

Sizi daima takip eder. Hoşlanan erkek hoşlandığı kızın her ayrıntısını öğrenmek ister. Doğum gününden tutun en sevdiği yemeğe kadar. Bir erkek hoşlaştı duygusuna kapılmışsa sürekli soru sorarak sizi tanımak isteyecektir.

Yorum yapın