Evde Sır Ağda Nasıl Uygulanır?

İstenmeyen tüyler ile hangimizin başı dertte değil ki? Hemen hemen hepimiz, istenmeyen tüyler için bir kesin sonuç peşindeyiz. Ancak günümüzde bizlere %100 kesin sonuç veren tek bir sistem var. Oda lazer epilasyon sistemidir. Bu sebepten de birçoğumuz en geç aydan aya tüy temizliği yapıyoruz. Evet, en geç aydan aya tüy temizliği yaptığımız, doğrudur.

Ancak vücudumuzdaki istenmeyen tüyler için kesin sonuç veren tek sistem lazer epilasyon sistemi olsa da bu tüyleri zamanla azaltmamız, elbette ki günümüzde mümkün. Nasıl mı? İşte tamda bunun için bugün siz okuyucularımıza “Evde sır ağda nasıl uygulanır?” adlı başlığı, hazırladım ve yine sizler içinde anlatıma sunacağım. Şimdi dilerseniz, anlatımıma sır ağdanın özelliklerinden ve nasıl uygulandığından başlamak istiyorum.

Evde Sır Ağdanın Uygulanışı

Öncelikle şunu bildirmeliyim ki tüy temizliği yapılırken şekerli ağda kullanımı, tüyleri azaltmaz. Tam aksine şekerli ağda kullanımı, tüy köklerini besleyerek daha çok artmasına sebep olur. İşte sır ağdanın bizler için en önemli özelliği de şekersiz, olmasıdır. Şekersiz bir yapıya sahip olduğu için zamanla tüylerin azalmasına sebep olur. Ancak bu söylediğim her kullandığımız sır ağda için geçerli değil. Tüyleri azaltmakta %100 etkili olan sır ağda, yeşil çam özünden yapılan, sır ağdadır.

Bu sebepten de tüylerin zaman içerisinde azalmasını istiyorsak eğer, ilk olarak bilmemiz gereken kullanacağımız sır ağdanın orijinal yeşil çam özünden yapılmış olmasıdır. Peki, evde sır ağda nasıl uygulanır? Gelin birazda buna göz atalım, ne dersiniz?

Kuaför yardımı almadan evde sır ağda uygulamak istiyorsanız eğer, ilk bilmeniz gereken kılların ters yönüne doğru çekme işlemini yapmanızdır. Bu kural çok önemli, aksi taktirde cildiniz hassas ise ağda iz bırakabilir ve sizi ekstra bir sıkıntıya sokar. Sır ağda için çift ve tek özelliğe sahip olan iki tarz makinesini de günümüzde rahatlıkla bulmanız mümkün.

Bu ağda makinelerinin biri bacak ve kollar için kullanılırken diğeri de hassas bölgeler olan bikini bölgesi, koltuk altı ve yüz için kullanılmaktadır ve sır ağdalarda ona göre alınıp uygulanmalıdır. Yukarıda bahsettiğim özelliklere sahip olan, doğru sır ağdayı doğru uyguladığınız zaman, vücudunuzdaki istenmeyen tüylerin zamanla yok denilecek kadar azalacağından, hiç şüpheniz olmasın.

Yorum yapın