Fazla Kilolarınızdan Kurtulmak İçin Brokolili Salata!

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Kilo problemi yaşayan kişiler genelde kiloları yüzünden mutsuz olurlar ve strese girerler. Özellikle bayanlar için çok kötü bir durum diyebiliriz. Erkekler bu konuda biraz daha başarılıdırlar. Çünkü erkekler kilolu olduğunda, fazla kilolarını vermek için fitness salonlarında vakitlerini geçirerek hem kas çalışırlar hem de fazla kilolarından kurtulurlar. Fakat bayanlar fitness alanına pek yaklaşmamaktadırlar. Bayanlar fazla kilolarından kurtulmak için fitness yerine diyete başvururlar. Diyete başvuran çoğu kadın da düzenli olarak diyet yapmadıkları için bir türlü istedikleri kiloya kavuşamazlar. Bu yazımız kadınlar için faydalı olabilir çünkü bu yazımızda sizlere çok güzel bir diyet listesi hazırladık fakat diyet listesini düzenli olarak uygularsanız faydasını görürsünüz. Bunun için diyet listesini düzenli olarak uygulamaya özen göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Öncelikle diyet yapmaya karar verdiyseniz düzenli olarak diyet listesinin uygulamanız kesin şartlardandır.

Diyette olmazsa olmaz salata!

Bol bol salata tüketin. Özellikle öğlen öğününde tüketimi sağlıklı olan salatalıklar zayıflamanız da etkili olacaktır. Salata nasıl hazırlanır;

Salata olarak brokolili salata tercih etmenizi öneririz. Brokoli salata için malzemeler ise şunlardır : Brokoli, sarımsak, yoğurt, az miktarda tuz.

Brokolili salata nasıl hazırlanır?

Malzemeleriniz mevcut ise salatanızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Öncelikle 2 küçük top brokoliyi ufak ufak kesin ardından 20 dakika kadar kaynatın. Kaynamış brokolileri tuz ve sarımsak ile karıştırın. Üstüne de az miktarda yağ, pul biber ve nane ilave edin ve salatanız hazır.

Yorum yapın