Feridun Kunak Cilt Ve Güzellik Maskeleri

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Feridun Kunak cilt ve güzellik maskeleri Uzman doktor Feridun Kunak güzellik ve yaşlanmaya karşı cilt maskeleri TV programında paylaşmaktadır. Bide kadın sitesi olarak yazılı olarak iki tanesinin tarifini sizlere sunalım istedik.

Feridun Kunak Doğal Bitkisel Cilt Güzellik Maskeleri

Cilt Lekeleri İçin Maske

Malzemeleri

  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1.5 çay kaşığı karbonat

Yapılışı ve kullanımı karbonat ve yoğurdu bir kase içeresinde karıştırın ve önceden temizlediğiniz cildinize masaj yapar sürün. 10 dakika sonra yıkayın ve iyice kurulayın. Bu sayede cildinizdeki lekeler yok olacaktır. 7 günde 1 defa kullanmanız yeterli olacaktır.

Kırışıklık Maskesi Nasıl Yapılır?

  1. 1 tane taze satılık
  2. 1/5 çay kaşığı jojoba yağı
  3. 1/5 çay kaşığı badem yağı
  4. 1/5 çay kaşığı avokado yağı

Hazırlanışı ve uygulanışı ilk önce salatalığı soyun ve rendeleyin. Daha sonra içeresine diğer yağları ilave edin karıştırın. Krem şekline gelen maskeyi önceden temizlediğiniz cildinize sürün ve yarım saat kadar bekleyin. Sonra bolca soğuk su ile yıkayın. Hafta bir defa kullanmanız kafi olacaktır. Güzel günlerde kalmanız dileğiyle…

Yorum yapın