Fifa 2021 Oyunun Yeni Özellikleri Ne Olacak?

Futbol başta erkekler olmak üzere bütük bu sporu sevenlerin vazgeçilmezlerindedir. Her insan bu heyecanı futbolcu olarak yaşamıyacağı için bazende oyun konsolları ile heyecanı yaşamaktadır. Bu tarz heyecanlar insan hayatında aslında arkadaşlar ortamında yada PS kafelerinde gerçekleştirilebilmektedir. Konu ile ilgili olarak bilindiği üzere FİFA 2021 Sonbahar aylarında satışa çıkacak.

Futbolun yanı sıra PS ve FİFA meraklıları oyunu heyecan ile beklemektedir. Bu oyun sayesinde hem eğlence hemde birlikte sosyal aktiviteyi gerçekleştirmektedirler.

Fifa 21 Neler Olacak?

En başlangıç özelliği yetenek havuzunda elbette ki daha çevik bir şekilde top sürme şeklidir. Bu durum bilmeyenler yada konuya fazla hakim olmayanlar için belirtmek gerekir ise daha kolay defansın geçilmesine ve çalımların kolay atılmasına neden olacaktır.

Bir diğer özellik ise oyuncuların sahadaki dizilimdeki yerlerine göre daha iyi verim sağlamalarıdır.

Kariyer modundan bahsedilecek olunur ise;

Maçları bilgisayara yani otomatiğe aldığınızda maçı tepeden izleyebileceksiniz. Bir diğer özelliği ise maç anında oyuna istediğiniz anda müdahele edebilecek olmanızdır ve penaltı, frikik gibi kritik durumlarda anında müdahele durumunuz olabilecektir.

Oyun 9 Ekimde satışa sunulması beklenmektedir. Fiyatı ise PC sürümü olan Steam’de 420 Tl’den satışa sunulacak. Fifa 21 ile ilgili olarak Xbox One konsolu için 497 Tl olması beklenmektedir.

Yeni özellikleri ve fiyatları ile Fifa 21 hayranları çok fazla bekletmeyecek gibi görünmektedir.

Yorum yapın