Fifa 21 Ne Zaman Çıkacak?

Futbol oyunu olan FIFA her yıl EA Sports tarafından düzenli olarak çıkışını gerçekleştirmektedir. Futbol oyununu sevenler FIFA 21 Ne Zaman Çıkacak? sorusunu sormaya başladılar.

Yeni çıkacak olan FIFA 21 futbol oyunun çıkış tarihi corona virüsü nedeniyle belirsiz durumda. Her zaman futbol dünyasındaki gerçek unsurları oyun içinde barındırıyordu FIFA, fakat bu sene liglerin corona virüs nedeniyle devam edemiyor olması yeni çıkacak oyunun nasıl özelliklere sahip olacağı oyuncular tarafından merak konusu.

Her yıl düzenli olarak çıkışını gerçekleştiren futbol oyunun çıkış tarihi genellikle eylül ayının sonlarına doğru olurdu. Büyük markalar yeni oyun çıkarınca oyunun çok oynanması ve iyi satış rakamlarına ulaşması için en iyi tarihi belirlerler ve o tarihte oyunu çıkarmak isterler.

Geçen senelerdeki FIFA oyunun çıkış tarihlerine bakınca FIFA 2021 oyunun çıkış tarihini bulmak çokta zor değil. EA Sports tarafından yapılan açıklamalara göre yeni çıkacak futbol oyunun Eylül ayında tanıtılacağı söylendi.

Geçen senelerde FIFA oyunları genelde Cuma günleri satışa çıkardı. Bu duruma bakınca EA Sports, her yıl olduğu gibi bu yılda yeni oyununu Eylül ayının sonuna doğru Cuma günü satışa çıkaracaktır. Yani bu sene 25 Eylül 2020 tarihinde oyun çıkışını gerçekleştirebilir. Ayrıca EA Access üyeliğiniz varsa erken erişim sayesinde oyunu normal çıkış tarihinden önce indirerek daha erken oynayabilirsiniz.

EA Sports, 2020 yılı için mali raporunu ekledi: “Corona virüs salgını nedeniyle, operasyonlarımız, ve ekonomik sonuçlarımız etkilenmiştir. Yeni oyunların çıkış tarihini tahmin etmek çok zor. Satışlardan elde ettiğimiz gelir başta olmak üzere birden fazla değişken faktör bulunmaktadır.

Yorum yapın