For8 Nasıl Kullanılır?

Yeni Yerli Uygulamamız Olan For8 Öncelikle Hayırlı Olsun.

for8 uygulaması yeni insanlarla tanışma olanağı sunan sosyal bir platform olarak yerini aldı.

Sekiz saniyelik videolar ile kullanıcılarına yeni insanlarla tanışma olanağı sunan for8 sosyalleşmenizi sağlıyor. iki uygulamanın harmanlanması ile meydana gelen for8, Tinder uygulamasının eşleşme özelliğini ve Vine uygulamasının kısa süreli video özelliği ile daha güçlü bir hal alarak yerli uygulamamız olan for8 ortaya çıktı.

3 Türk tarafından geliştirilen bu uygulama da Onur Turnalar, Levent Atlas ve Vehbi Yurdakurban a teşekkür ederiz. Kısa bir sürede beklenenin üstüne çıkarak çok hızlı yayılan for8 an itibari ile 35 binden fazla indirme sayısına ulaşırken 10 binden fazla eşleşme ile sevilen uygulamalar arasında yerini almayı başardı.

For8 Nasıl Kullanılır?

for8 uygulamasını kullanabilmek için öncelikle App Store veya Google Play üzerinden uygulamayı indirdikten sonra Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Daha sonra kendinizi ifade eden 8 saniyelik bir video çekerek uygulamaya yüklüyorsunuz. Çektiğiniz video duvarınız da yerini aldıktan sonra diğer videolara göz atabilir hoşunuza gidenleri beğenebilirsiniz.

For8 De Eşleşme Nasıl Oluyor?

Videosunu beğendiğiniz bir kişi eğer sizin paylaştığınız videoyu beğenirse eşleşme otomatik gerçekleşiyor. Daha sonra eşleşen kişi ile mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

for8 Like Premium Özellik Ne İşe Yarıyor

Bu özellik beklemeyi sevmeyen sabırsız kullanıcılar için eklenmiştir. Bir nevi uygulamanın gelir kaynağı da diyebiliriz. Like Premium, videosunu beğendiği kişinin karşı tarafın beğenmesini beklemeden görebilmelerini ve konuşabilmelerini sağlıyor. Böylelikle Premium üyeler hem beklemiyor hemde karşı tarafın videoları beğenmesine gerek kalmıyor.

App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/for8/id899597307?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=co.foreight.app&hl=tr

Yorum yapın