Google Chrome Reklam Videoları

Şu an piyasadaki en hızlı web tarayıcısı olan Chrome için Google şuana kadar bir çok reklam filmi hazırladı. Bu reklamlar internette hatta bir kaçı televizyonlarda yayınlandı. Ben de bu çok beğendiğim reklam filmlerini sizlerle paylaşmak istedim. Reklamlardan biri Google İngiltere ekibi tarafından diğer ikisi ise Google Japonya ekibi tarafından hazırlandı ve televizyonda yayınlandı.

Bu reklam Google’ın Japonya ekibi tarafından hazırlandı. 36 saniyede Chrome’un basitliği anlatılmış. İnternet ortamında iyi yorumlar alan bu reklam daha sonra televizyona taşınmış.

Bu reklam Google İngiltere ekibi tarafından hazırlandı. Chrome’daki eklenti yükleme sistemi eksikliği kullanıcılarda olumsuz bir etki yaratmıştı. Bu eksikliğin giderildiği hafta Google Chrome’un 4 dakikalık yeni reklamı yayınlandı.

Google Chrome’un son reklam filmi yine Google Japonya ekibi tarafından hazırlandı. Bu reklam ise Chrome’un kolaylığını 30 saniyede anlatan bir animasyon şeklinde planlanmış. Karakterin, daha ağaçtan düşmeden Chrome ile işini halledebilmesi Google Chrome’un hızına işaret ediyor.

Yorum yapın