Google Duvar Kağıtları Uygulaması Geldi

Google Duvar Kağıtları Uygulaması Geldi. Her Geçen Gün Yeniliklere Doymayan Google Yeni Bir Hizmeti Kullanıcıları İle Buluşturdu.

Google, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek güzel fotoğrafların yer aldığı Duvar Kağıtları (Wallpaper) uygulamasını kullanıma sundu.

Birkaç hafta önce Made by Google faaliyeti ile yeni akıllı telefonu Google Pixel modellerini tanıtan Google, şimdi de Pixel cihazlarında yerleşik olarak gelen duvar kâğıtlarını da içinde bulunduran yeni bağımsız Duvar Kağıtları (Wallpaper) uygulamasını kullanıcılarına sunacak.

Pixel kullanıcısı olsun ya da olmasın, herkesin kullanabileceği Google Duvar Kağıtları uygulamasın da birbirinden güzel fotoğraflar bulunmakta. Uygulamanın içimde yer alan fotoğraflar ise ve 500px, Google+ ve Google Earth ‘teki geniş fotoğraf koleksiyonundan toplanıyor.

Google Duvar Kağıtları

Uygulamada Dünya, Hayat, Doğa Manzaraları, Dokular ve Şehir Manzaraları olmak üzere 5 değişik kategori yer alıyor. Kullanıcılar bu kategorilerden istediğini seçip istediği fotoğrafı duvar kağıdı olarak ayarlayabiliyor. İsteğe bağlı kendi cihazındaki fotoğrafları da program ortamında görüntüleyebiliyor.

Öne çıkan farklı bir özellik ise istediğiniz zaman her 24 saatte bir duvar kağıdını otomatik olarak belirlemesi. Bunu yapmak isterseniz rastgele bir kategoriyi seçip sol üst kısımda yer alan “Günlük duvar kağıdı” sekmesini etkinleştirmek gerekiyor.

Google Duvar Kağıtları Uygulaması

Android Nougat 7.0 kullanan şahıslar ise aynı anda hem ana ekrandaki hem de kilit ekrandaki duvar kağıtlarını aynı yapabiliyor ya da her ikisi de değişik olacak şekilde ayarlayabiliyor. Diğer Android sürümünü kullanan şahıslar ise yalnızca ana ekranın duvar kağıdını değiştirebiliyor.

Uygulamayı indirip kendi telefonunuz da deneyebilirsiniz.

Yorum yapın