Gta 5 Jay Norris Görevi Nasıl Yapılır?

Son zamanların popüler oyunu oynayan oyuncular GTA 5 Jay Norris Görevi Nasıl Yapılır? diye soru sormaya başladılar. Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak indirmeye sunulan GTA 5 oyunu baya bir yoğun ilgi görmüş durumda.

GTA 5 Oyununun içinde çok zorlu ve eğlenceli görevler yer almaktadır. Oyunun içindeki hikayeyi doğru anlayabilmek için görevleri doğru yapmanız gerekiyor. Bu yazımızda GTA 5 oyuncuları için görvin nasıl yapılacağı hakkında gerekli bilgileri vericeğiz. Oyundaki GTA 5 Jay Norris Görevi çok zor gibi gözükebilir ama aslında bu görevi basit bir şekilde bitirebilirsiniz.

GTA 5 Jay Norris bölümüne girdikten sonra haritada gösterilen alana gitmeniz lazım. Arabanızı alın ve haritada sarı nokta şeklinde gösterilen bölgeye gidip karakterinize istediğiniz bir elbise seçin. Sonrasında kasada duran kişinin yanına gidip sohbet edin ve yanınızda yer alan elbise askılığının yanına gidip e tuşuna basın ve 6 değişik alternatiften bir tanesini seçin.

Mağazada seçtiğiniz elbiseyi satın aldıktan sonra mağazadan çıkın ve arabaya binip bir sonraki işaretli alana gidin. Bilgisayar üzerinde çıkan virüs ve resimleri çarpıya basarak kapatın. Sonrasında bilgisayarda yüklü olan Antivürüs programını çalıştırıp virüsleri temizleyin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra bina içinde işaretlenen alana gidin ve telefon için istenen komutları yerine getirin. Binadaki görevlerin hepsini bitirdikten sonra arabaya binin ve haritada gösterilen alana gidin. Eve girin ve koltuğa oturup televizyondaki kanalı değiştirin ve az önce binasına girdiğiniz adamın yayınını açın.

Televizyonda canlı yayında konuşan adam telefonu izleyicilere tanıttığı zaman telefonumuzu açıyoruz ve Jay Norris adında rehbere kayıtlı olan ismi arıyoruz. Söylediğimiz adımları başarılı bir şekilde yaparsanız görevi tamamlamış olursunuz.

Yorum yapın