Hay Day Android Oyunu Inceleme

Önceden IOS işletim sistemli cihazlar üzerinde kullanılabilen ve beklenildiğinden çok daha fazla bir ilgi ile karşılaşan Hay Day Android oyunu, bir sanal çiftlik kurma oyunudur.

Uzun bir süre beklemenin sonucunda Hay Day artık Android cihazlar üzerinde de yerini aldı. Oyun severlerin özellikle de strateji oyunlarını sevenlerin dikkatini çekecek olan bu oyunda kendi çiftliğinizi kendiniz kuracak, istediğiniz tüm besinleri çiftliğinize ekecek, yetiştirecek, büyütecek ve satacaksınız. Bu oyunda, ellerinizle yapacağınız farklı hareketler sonucunda kontrolü sağlayabilir ve birçok içeriği aynı anda kontrol edebilirsiniz.

Oyun içinde bazı eşyalar ve ürünler para ile satılıyor olsa da bunun dışında Hay Day oyunculara tamamen bir oynayış deneyimi sunuyor. Gerçek hayatta yapamıyorum bari sanal ortamda doğa ile iç içe olayım, tarım ile uğraşayım diyorsanız bu oyun tam size göre! Hay Day android oyununda inek ve koyun yetiştirebilir, tavuk çiftliği kurabilir, domuz besleyebilir ve bu hayvanlardan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kendi çiftliğinizde yetiştirdiğiniz mahsulleriniz ve gıdalarınız ile ticarete atılabilir, bu mahsulleri satarak paraya çevirebilirsiniz.

Aynı zamanda taze ürünleri caddeler üzerindeki dükkanları ya da dükkanların içindeki ürünleri satın alabilirsiniz. Google ve Facebook ile bu uygulamaya bağlanarak arkadaşlarınızla da ticaret yapabilirsiniz. Gerçek bir çiftçilik deneyimi yaşayacağınız bu oyunda gerçek çiftçilik hareketlerini taklit ederek basit kontroller kurarak eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz kadar çiftlik hayvanı yetiştirebilir ve bu hayvanların etinden, sütünden faydalanarak para kazanabilirsiniz. Şeker fabrikası ya da dokuma tezgahı gibi üretim tesisleri kurarak ticaretinizi geliştirebilirsiniz.

Toprakla uğraşarak çiftliğinizi geliştirebilir ve güzel animasyonlar ve etkileyici ses efektleri sayesinde gerçekçi bir çiftçilik deneyimi yaşamanıza olanak tanıyacak bu oyunu android işletim sistemine sahip android cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum yapın