Hem Dizüstü Hem De Tablet Bir Bilgisayar!

Turuncu bir kasası olan Yoga 11 ince görünümü, ilgi çekici olmayı başaran bir dizüstü bilgisayar. Tablete dönüşebilen dizüstü bilgisayarlar ilginizi çekiyorsa yoga 11’in ne kadar iyi ve kaliteli malzemelerden yapıldığını bilgisayarı görmeden karar vermeyin.

Yaklaşık 1 yıl önce Lenovo IdeaPad Yoga 11 ‘ le tanışmıştık. Çoğalan örnekler Yoga 11 ‘ i neredeyse unutturmuştu. Kasa yapısı hakkında tek kelime bile edilemeyen ve malzeme kalitesinin bir o kadar da iyi olan Yoga 11 hafızamızda yeniden canlandı.  Lenovo IdeaPad Yoga kullanıcıların rahat taşıyabilmesi için tasarlandı.1,25 kg ağırlıkta , 15,6 mm incelikle hafif ve küçük. Menteşe yapıları sayesinde bilgisayarın ekranı arkaya katlanabilme özelliği bulunuyor.360 derece dönebilen gövde ile , hemen bir 11,6 inç’lik bir tablete dönüşüyor. Görümünde Suni deri olması yapısına olumlu yansıyor. Normalinden daha ince tasarlanan adaptör girişi bulunuyor. Yoga 11 sallanmıyor , esnemiyor sapasağlam olduğunu kullanıcılarına anlatıyor.

Yoga 11’de iki farklı versiyon bulunmakta. 11,6 inç ve 13,3 inç. Bu iki versiyonda farklı sistemler mevcut. ARM tabanlı işlemciyle çalışan 11 inç’lik Yoga ve 13 inç’lik Yoga ‘ da x86 tabanlı işlemciyle Windows 8 karşımıza çıkıyor. Lenovo IdeaPad Yoga 11 , Windows 8 ve Windows 8 Pro ile başarılı hem tablet hem de bir bilgisayar görünüyor.

Yorum yapın