Her Xbox Kullanicisinin İhtiyaci Olan 10 Oyun

En İyi Xbox Oyunlari :

XBOX , çok platformlu oyunlarla değil, aynı zamanda Amazon veya PlayStation 4’teki Nintendo Switch’da bulamayacağınız birkaç önemli özelliği de var.Microsoft’un Play Anywhere girişiminin bir parçası olup, bir Xbox One oyunu satın almanıza ve ücretsiz bir Windows 10 sürümü almanıza olanak tanır. Xbox ve Windows platformlarının birleşmesi, bu konsol neslinin başına gelen en iyi şeylerden biridir. Xbox One ailesinin parlamasını sağlayan mükemmel bir tamamlayıcıdır . Listede bulacağınız oyunlar : hiper-şiddetli mücadeleye girişmek; yarış hızlı arabaları güzel, dolambaçlı yollar; cinayetleri çözme ve dahası… Microsoft’un konsolu, hemen hemen her tür oyuna olanak sağlamaktadır.

1- Cuphead :

Cuphead, 1920’lerde ve 1930’lu yıllarda çizgi filmlerde öne çıkan animasyon oyunlarından biridir. Konami’nin ikonik Contra serilerini çeken, silahıdır. Contra serisinin hızlı tempolu oyununa aşina olursanız, Cuphead’ı daha iyi hissederek oynayabilirsiniz. Baştanbaşa kahraman ve kardeşi Mugman, görevlerini tamamlamak için çok çeşitli tehlikeli aşamaları geçmeniz gerekecektir. Cuphead, Contra ve diğer tür klasikleriyle öne çıkan geniş seviye tasarımından yoksun ama hardcore aksiyon oyunudur , bir Treasure’nin Alien Soldier’ı aşmak için karmaşık ve tatmin edici patron dövüşlerinin de bir listesini veriyor. Fiyatı ise 20 dolardır .

Buradan satın alabilirsiniz.

2- Killer Instinct:

Killer Instinct, bir çok oyuncunun Xbox One lansmanında öne çıkması beklenen bir oyun değildi ama Microsoft’un yeni nesil dizisindeki efsane oyunlardan biridir. Yeniden canlandırılan seri, orijinal oyunun benzersiz manuel ve otomatik kombo karışımından oluşuyor ; bu da, sıradan ve hardcore oyuncuların, bir kaç iyi zamanlanmış kontrolör ya da sopalarla mücadele girişleriyle saçma sapan toplamları bir araya getiriyor. Bir romanı (her ne kadar oyunlarla dövüşmek için) oynayabilmek serbestçe oynanır ve sezonluk geçit yapısına sahipdir. Killer Instinct geliştirici Double Helix’in sürekli olarak yeni karakterler, aksesuarlar ve oyun tweaks’leri ile geliştirdiği bir oyundur. Son zamanlarda, Killer Instinct, bir Play Anywhere başlığı olarak Windows 10 PC’lere atlamayı yaptı.

3- Tekken 7 :

Tekken 7, ondan önce gelen tekken oyunlarında olduğu gibi, Mishima klanını, bazı insanları cehenneme dönüşen büyülü bir DNA biti olan Şeytan Geni’nden temizlemek için birbirlerini öldürmeye çalışan baba ve oğulların bir hikayesidir. Mishima dramasının sonucu olarak tekken 7 sırlarını açığa çıkarır ve uçurumları terk eder, aynı zamanda uzun süredir devam eden soruları yanıtlar ve hayran kitlesine yenilerini sormaya yönlendirir. Gerçek dövüş sanatlarına öykünen hareket kümeleriyle karakterleri, her iki savaşçının sağlık çubukları kırmızı olduğunda ve yakın çeyrek kavgacı saldırıları gerçekleştirdiğinde meydana gelen müthiş yavaşlama efektlerini , zeminleri ve duvarları kullanarak insanları vurmanızı sağlayan etkileşimli aşamalar sizleri bekliyor . Aslında bir interaktif dövüş sanatları filmi olan bir dövüş oyunu diyebiliriz.

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

4- Forza Horizon 3 :

Forza Horizon 3 bu neslin kesin yarışçısıdır. Araba sürmek için güzel arabaların, çok sayıda kişiselleştirme seçeneğinin ve heyecan verici yarış eyleminin bir araya gelmesiyle dolu bir grafik girişimi sonucu ortaya çıkmıştır. Açık dünya oyun tasarımı, ağaçlarla dolu ormanlar, güneş batmış şehir sokakları ve nefes kesen off-road şehirlerinden farklı ortamlar sunuyor. Arcade ve simülasyon yarışları arasında mükemmel bir farklılık arıyorsanız, eğlenceye vurgu yaparak, başka bir oyunda daha iyi bir araba deneyimi bulamazsınız.

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

5- Overwatch :

Overwatch, Valve’in klasik Team Fortress 2’ye karşı Blizzard’ın cevabıdır. Çoklu oyun modlarına, haritalara ve çok yönlü karakterlere sahip olan Overwatch, TF2’nin yerleşik özelliklerine dayanır ve oyuna birkaç MOBA benzeri mekaniği eklemiştir. Sadece bu oyunun sinir bozucu mikro mesajlarının tuzağına düşmeyin.

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

6 – The Witcher 3: Wild Hunt :

Muhteşem The Witcher serisindeki son taksit, bir kez daha Gerald’ın Rivia’yı öldürerek canavarları öldürdüğünü ve ödül topladığını görüyor, ancak bu sefer büyük bir açık dünya ortamında gerçekleşiyor. Savaş ve simya mekaniği geliştirildi, ama bu eylemi yapan muhteşem grafikler eşliğinde. Zengin bir anlatı, ilgi çekici karakterler ve iyi hazırlanmış bir lore ile, The Witcher 3, Xbox One için sahip olunması gereken bir oyundur .

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

7- D4: Dark Dreams Don’t Die :

Her Zamanki Tuhaf Swery’den Çıkan Macera Oyunu D4 , Bir Xbox One’a Sahip Olmamızın Sebebidir. Bu Güzel, Cel-Shaded Cinayet Gizemi, Sayısız Akılda Kalıcı Karakter, Güçlü Ses Oyunculuk Ve Gerçeklik, David Lynch Gibi Saçmalıklara Sahiptir.

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

8- Grand Theft Auto V :

Grand Theft Auto V, ilk olarak 2014 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında piyasaya sürüldü, ancak Xbox One’da başarı elde etmek için geri döndü. Gangster oyununda birinci kişi modu, binlerce yeni animasyon, geliştirilmiş grafik, 150’den fazla yeni radyo istasyonu parçası, genişletilmiş çevrimiçi mod ve saniyede 30 kare çalışan 1080p görselleri içeren oyundur .

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

9- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain :

Bu oyunun çok katmanlı, ancak tamamlanmamış anlatısına nüfuz eden hayalet ağrının kaynağı tam olarak nedir? Snake ön kolunu kaybetti mi? Oluşturan Hideo Kojima’nın franchise’den ayrılması, mükemmel oyun tasarımı ve ustalığının bir AAA ekranına dönüştü. Metal Gear Solid V, The Phantom Pain’in açık dünya sinsi, ordu inşası ve zorlayıcı gizemlerini nasıl görüyorsanız hepsi gelecek yıllar boyunca konuşulacak bir tecrübeye dönüşür.

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

10- Sunset Overdrive :

Sunset Overdrive, sizi müşterilerini mutantlara dönüştüren bir enerji içeceği sunan Fizzco için çalışan bir çöp toplayıcı rolünü üstleniyor. Rayları ezmek, ateşli silahları ateşlemek ve mutant dolu müthiş pocalypse’in düzenli, kötü bir apocalypse haline gelmesinden önce, bir şirket olan kötülüğü yok etmek size kalmıştır. Bu Xbox One özel oyun video oyun sektöründe hızlı tempolu aksiyon oyunudur. Birçok rock and roll ve iyi huylu jablar ile dolu , eski moda eğlenceleri size sunar.

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz .

Yorum yapın