Hgs Yükleme Nasıl Yapılır?

Türkiye Karayolları Genel Müdürlüğüne bağı olan yol ve köprü ayrıca tünel gibi ücretli yolları kullanma için araçlarımızın hgs etiketlerin olması gerekmektedir. Bu hgs etiketleri sayesinde rahat bir şekilde seyahat edebiliriz.

Hgs yükleme işlemlerini PTT genel müdürlünce kendi resmi sitesinden online olarak yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere bunlar ilgili bir kaç yazı ve bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum. Ayrıca bir araç sahibi olarak ben kendimde Hgs etiketini kullanmaktayım ve haberimizde yer vermemizin sebebi şuanda hgs yükleme mevcut tutar bakiyelerin en aza indirmeleri sonucunda idi sistemde normalde 500 TL tutarında bir hgs yükleme işlemlerini yapabiliyorduk ama lakin son gelinen noktada şuanda 500 TL yükleme işlem yapamıyoruz sitemizi takip eden bir kaç kullanıcısı tarafından bu konu hakkında bizlere haber niteliği taşıyan bu sorunu dile getirdiler ve bizde bunu siz sitemizi takip eden abone ve kullanıcılarımıza bilgilendirme yapmak istedik.

Hgs yükleme işlemlerinizi PTT kendi resmi sayfasından rahat bir şekilde anında herhangi bir bankanın kredi kartı veya banka kartı ile yüklemenizi yapabilirsiniz.

Ayrıca PTT ile ilgili son dakika ve güncel haberleri sitemizden takip edebilir bilgiler alabilirsiniz.

Yorum yapın