Hormon Bozukluğuna Bağlı Kilo Problemi İçin Kür

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Merhaba arkadaşlar, bugün günümüzde birçok kadının şikâyeti olan hormon bozukluğunu, sizlerle tartışacağız. Özelliklede geç kızlık dönemlerinde sıklıkla karşılaştığımız bir durum olan hormon bozukluğu için bugün sizlere son derece etkili bir kürden söz edeceğiz. Hormon bozukluğu nedeniyle kontrolsüz kilo alımları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum zaten bir hormon bozukluğu belirtisidir ve önlemini bitkisel yollarla da rahatlıkla alabilir ve hormon bozukluğunu, dengeye sokabilirsiniz.

Nasıl mı? İşte bunu nasıl yapacağınızı sizlere aktarmak adına, bugün siz okuyucularımız için “Hormon bozukluğuna bağlı kilo problemi için kür” adlı başlığını, dizayn ettim ve yine sizler içinde kürümüzün tarifini tüm detaylarıyla birlikte, anlatıma sunacağım. Ancak kürümüzün tarifine geçmeden önce şunu da belirtmek isterim ki; bu kür tarifi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından onaylanmış ve birçok televizyon kanalında da bizzat kendisi hormon bozukluğuna bağlı olarak kilo problemi yaşayanlara, önermiştir.

Hormon Bozukluğu İçin Kür Tarifi

Evet, hormon bozukluğu nedeniyle kontrolsüz kilo alımına, bu kür sayesinde son! Daha ne olduğunu anlamadan kilo mu alıyorsunuz? Bu durama dikkat! Çünkü siz farkında olmasanız da hormon bozukluğu yaşıyor olabilirsiniz. Çünkü nedensiz yere ne olduğunu anlamadan birçok kilo problemleri yaşamak, hormon bozukluğunun en belirgin belirtilerinden birisidir.

Tabi günümüzde henüz bunun farkında olmayan bazı bireyler, aşırı kilo alımından şikâyet edip ve hatta aralarında ‘ben acaba obezite mi oldum’ diyenleri, bile var. Eğer, sizde böyle problemler ile mücadele veriyorsanız, direk sonrasında tüylenme yapan o hormon bozukluğu ilaçlarını tüketmek yerine, yapımı çok kolay, pratik ve tamamen doğal bir yöntem olan bu kür tarifimizi deneyebilirsiniz.

Hormon bozukluğu kadınların özelliklede otuz yaş sonraki kadınların, hamile kalmasını engelleyebiliyor. Eğer, kişi 30-35 yaşlarındaysa ve bebek sahibi olamıyorsa, bunun nedeni geçmiş dönemlerde yaşadığı hormonsal sorunları, çözüme kavuşturmamasıdır. İşte tamda bu dikkatsizlikler nedeniyle birazdan vereceğim kür tarifini, özelikle geç kızların uygulamasını tavsiye ediyorum.

Kürümüzü hazırlaya bilmemiz için ihtiyacımız olan malzemeler, bir su bardağı klorsuz su ve kurutulmuş bir tatlı kaşığı testere dişi, yeterli olacaktır. Yapılışı için öncelikle bir su bardağı klorsuz suyu, ocakta kısık ateşte kaynatın ve sonrasında bir tatlı kaşığı kurutulmuş testere dişi bitkisini de ilave ederek, ağzını kapatın ve kısık ateşte 5 dakika demlenmeye bırakın.

Tüm bu işlemlerin ardından son olarak kürünüzü, bir bardağa süzün ve yudumlayabileceğiniz kadar oda sıcaklığında soğumaya, yani dinlenmeye bıkan. Bu işlemi de eksiksiz bir şekilde uyguladıktan sonra kürünüz başarıyla hazırlanmış demektir. Hazırladığınız bu karışımı günde iki defa sabah ve akşam olmak üzere, birer su bardağı tüketin ve hormon bozukluğu şikâyetine son deyin.

Yorum yapın