Htc Bolt Özellikleri Belli Oldu

Android 7.0 Nougat ile gelecek olan HTC Bolt özellikleri sızmaya devam ediyor.

Üst segment kullanıcılarına hitap edecek olan HTC Bolt Android’in yeni sürümü olan 7.0 Nougat ile kutusundan çıkacak.

Daha önce de sızan haberleri sizinle paylaşmıştık. HTC Bolt kod adlı telefonun çalışmaları devam ediyor. Yeni gelen sızıntılar ise HTC Bolt’un sahip olacağı özelliklerin kesinleştiğini gösteriyor.

HTC Bolt yeni görüntüler geldi

HTC Bolt yeni görüntüler geldi. Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, merakla beklediğimiz HTC Bolt üzerindeki çalışmalarını sürdürmekte. Tasarım anlamında çok fazla.

Htc Bolt Özellikleri Şu Şekilde Olacak.

HTC Bolt 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Bu ekran 2k çözünürlüğü ile gelecek. IP57 sertifikası ile gelecek olan HTC Bolt, toza ve suya karşı dayanıklı olacak. 2k gibi yüksek bir çözünürlüğe sahip olan ekranı 3.200 mAh batarya ile destekleyerek kullanıcılarına bir günü rahat çıkartabilme imkanı sunacak. 3 gb ram ile geleceği söylenirken işlemci konusunda kesin bir bilgiye yer verilmedi.

Htc Bolt Kamera Özellikleri.

OIS desteği ve 16 megapiksel çözünürlüğe sahip f/2.0 diyafram açıklığı ile arka kameraya yer verilmiş. Ön kamerada ise 8 megapiksel kamera kullanılmış. Ses konusu da yeterince tatminkar ve HTC 10 kadar iddialı olacak. 24-Bit müzik dosyalarını destekleyen DAC ve BoomSound teknolojisi ile kulaklarımızı doyuracak.

HTC Bolt 11 kasım tarihin de tanıtılacağı bekleniyor.

Yorum yapın