HTC, One X, Xl Ve S Modellerine Jelly Bean Güncellemesi Geleceğini

Internet devi GOOGLE, geçtiğimiz günlerde düzenlediği GOOGLE I/O etkinliğinde geliştirmiş olduğu Android mobil işletim sürümünün en yenisi ANDROID 4.1 JELLY BEAN‘i resmi olarak tanıtmıştı. ANDROID ICS kadar görsel açıdan yenilikler getirmese de, yazılım olarak daha hızlı bir işletim sistemi, daha optimize edilmiş kodlamalar, yeni işletim sisteminin özellikleri arasında.

Htc jelly bean HTC, One X, XL ve S modellerine Jelly Bean Güncellemesi Geleceğini Resmi Olarak Açıkladı.

ANDROID JELLY BEAN‘in ortaya çıkması ile Android telefon geliştiricileri hem yeni akıllı telefonlarında kullanmak için, hem de bazı çıkarmış olduğu Android telefonlara güncelleme olarak sunmak için çalışmalara başladılar.

Bu firmalardan bir tanesi olan HTC‘den de akıllı cep telefonları için güncelleme geleceği haberi geldi. Hatırlanacağı üzere sizlere verdiğimiz bir haberde Avustralya’da faaliyet gösteren TELSTRA adında ki GSM operatörünün sitesinde HTC’nin One S ve One XL akıllılarına JELLY BEAN güncellemesi geleceği açıklaması yer alıyordu.

Şimdi de HTC’nin kendisinden resmi açıklama geldi. HTC akıllı telefonları ONE X, ONE S ve ONE XL için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi üzerinde çalıştıkları, çıkış zamanı ve diğer detaylar hakkında bilgilerin en kısa zamanda açıklanacağını kaydetti

Yorum yapın