İnternetteki Alışverişlerin Ödemesi Artık Paykasa İle Yapılıyor!

Başlıkta da belirtildiği gibi internet üzerinden yapılan alışverişlerin ödemesi artık Paykasa ile gerçekleşiyor. Çünkü Paykasa diğer kartlara nazaran çok daha hızlı ve güvenli bir ödeme yöntemi sunuyor. Kredi kartı ile internetten alışveriş yaptığınızda tüm kart bilgilerinizi, telefon numaranızı hatta kimlik numaranızı bile vermek zorunda kalabilirsiniz. Ancak Paykasa bu bilgilerin verilmesine artık son veriyor.

Herhangi bir güvenilir siteden Paykasa kart kullanmak için Paykasa sistemine üye olmalısınız. Birkaç kişisel bilgi alındıktan sonra üyelik işleminiz gerçekleşecektir. Üyeliğiniz aktif hâle geldikten sonra Paykasa ödeme yöntemini kullanan sitelerden Paykasa kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kartınıza belli bir limit yatırdıktan sonra bu limit karşılığında istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Paykasa ile Güvenli Hizmet

Paykasa, 16 haneli kart numarası ve kart şifresi ile sizlere alışveriş imkânı sunduğu için hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmıyor. Paranızı karta yatırıyorsunuz ve yapmış olduğunuz ön ödeme ile beğendiğiniz ürüne an itibari ile sahip oluyorsunuz. Paykasa Euro üzerinden işlem yapmaktadır. Yani, alacağınız ürünleri Euro hesabı üzerinden almak zorundasınız.

Bu durum kullanıcılarına daha çok avantaj sağlıyor. Yakın takip sağlayarak Euro ile alışveriş yapmanız bile kazanan yine siz oluyorsunuz. Sizde Paykasa ile güvenli alışveriş hizmetinden faydalanmak istiyorsanız güvenilir bir siteden Paykasa karta üye olarak hızlı alışveriş yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

Yorum yapın