İnternet’ten Para Kazanmak

Google’da yaptığım aramalarda internetten para kazanma konusunda, o kadar çok karışık bilgi ile karşılaştım ki inanamadım. Kimileri bu yola yeni başlayacaklara bir şeyler satmaya çalışıyor, kimisi kazanılmadığını söylüyor, yine bir bölüm işten anlamayan bu arkadaşlarımıza, yok şu kitabı al, yok bu kitabı al iyi kazanırsın, yöntemlerin anlatıldığı setler, yani olabildiğince karışık bir yapı ortada var. Bu yazımda sizlere öz bilgileri vereceğim.

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum. İnternetten para kazanabilirsiniz. Ama sanmayın ki hiç ufak bir iş yapacağım, çok büyük paralar kazanacağım. Eğer ki böyle bir düşünceniz var ise, bu işe hiç başlamayın. Bu iş emek işidir. Kendimden sizlere ufak örnekler vermek istiyorum.

Ben internetten para kazanma konusuna bundan yaklaşık 5 yıl önce merak saldım. Aklınıza gelmeyecek yöntemler denedim. Ne bulduysam oraya daldım. Ama genelinden hüsranla ayrıldım. Hüsranla ayrılmamın tek ama tek sebebi, sabırsız olmam, ve anında çok büyük rakamları kazanacağımı düşünmem. Halbuki büyük yanılgı içindeydim. Sizlere öncelikle şunu söyleyeyim bu iş sabır, işidir, sabır diyorum, başka bir şey demiyorum.

Arkadaşlar siz siz olun, yok şu seti alırsan şöyle kazınırsın, yok bu seti alırsan şöyle kazanırsın, zırvalarına paranızı kaptırmayın. İnternetten para kazanma işi tamamen ücretsiz, bilgi gerektiren bir olaydır. Setle şunla bunla olacak iş değildir.

Sizlere bu yazımda kazanç sağladığım bir kaç yöntemi anlatacağım;

Sharecash ile Para Kazanma

Youtube İle Para Kazanma

Sitenizden Para Kazanma

Sosyal Medyadan Para Kazanma

Çok açık konuşuyorum, bu sistemlerin dışında hiç bir sistemden doğru düzgün para kazanmadım. Kazandıklarında dolandırıcı siteler çıktı, paramı alamadım. Eğer ki benim bahsettiğim yöntemlerden giderek para kazanmak istiyorsanız, yukarıda bahsettiğim yöntemleri detaylı inceleyin.

Yukarıda bahsettiğim sistemlerin dışında, tıkla kazan, anket doldur kazan, clickbank, x ticaret, banners bross, znz.net, siteye üye getir para kazan ve aklıma gelmeyen bir çok yöntemi denemişimdir. Maalesef bu sistemlerin hiç birinden para kazanamadım. Belki ben beceremedim. Ama sizlere de bu yöntemleri tavsiye etmiyorum.

Yorum yapın