iOS 12 Nasıl Yüklenir?

Biliyoruz ki Apple WWDC 2018 etkinliğinde iOS 12’yi tanıttı. iOS 12 ilk ‘beta’ sürümü olmasına rağmen, performans konusunda gerçekten iyi durumda. iOS 12 ile iOS 11 arasında, işlemci performans karşılaştırması yaptığımız zaman performansın o kadar artmadığını görüyoruz. Peki nasıl yükleyebiliriz?

Apple iOS 12 ile işlemci performansını arttırmamış, onun yerine bu performans artışını yazılım ile sağlamış durumda. iOS 12’nin vaat ettiği hızlandırmalar aşağıdaki şekilde;

  1. Uygulamalar %40 daha hızlı açılacak
  2. Klavye animasyonu %50 daha hızlı açılacak.
  3. Kilit ekranında sola kaydırarak kamerayı açmak %70 daha hızlı olacak.

Durum bu haldeyken, daha betasında olan iOS 12’yi deneyimlemek istemektedirler. Bu yazımızda iOS 12 Beta sürümünün nasıl yükleneceğini paylaşacağız.

iOS 12 son kullanıcıya daha yayınlanmadı. iOS 12 son kullanıcıya yayınlanmadığı için, sürümde hatalar olabilir. Bu nedende SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEYIZ.

iOS 12 Beta nasıl yüklenir?

  • https://beta.thuthuatios.com/en/ Bu siteye girip, geliştiriciler için olan iOS 12 Beta profilini indirmek gerekiyor. Siteye MOBIL CIHAZ ILE SAFARI üzerinden girmemiz gerekiyor.
  • SAFARI ile girdiğiniz zaman karşımıza şöyle bir ekran gelecek. Bu ekrandan “Download Profile” tıklayacaksınız. Profili yükleyeceksiniz.

Yorum yapın