Iphone 7 Kullanıcıları Tarafından Şikayet Üzerine Şikayet!

Apple tarafından tasarlanmış olan İphone 7 modeli kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği bir telefon haline gelmişti. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüle İphone 7 modelinin tamamıyla siyah bir görünüme sahip olan modelinin açıklamalara ve kullanıcılar tarafından edilen şikayetelere göre çok sorun çıkarıyor.

Merakla beklenen telefona ilgi oldukça yüksek!

Apple piyasaya çıkardığı iPhone 7 modelleri ile oldukça ilgi görürken telefonlarda yaşanmış olan bir çok problem son dönemlerde can sıkmaya başladı. Telefon kullanıcıları tarafından meydana getirilen raporlamalarda telefonun çizilmelere karşı söylenenden çok daha dayanıksız olduğu ve bu nedenle bir çok probleminin yaşandığı belirtildi. Telefonu kullanan kişilerin özellikle kılıf kullanmaları Apple tarafınca önerilirken kılıfın da sorunlara çare olmadığı belirtildi.

İphone 7 kullanıcıları tarafından şikayetler Artıyor!

Telefonu kullanan kişiler özellikle su teması şeklinde durumlarda dahi telefonda ciddi problemlerin yaşanabileceğini, ekran ile kılıf arasına giren suyun çeşitli sorunlara yol açabileceğini söylerken son açıklamalarda koruyucu kılıfın temizlenmesi amacıyla çıkarılmasında görülenler şok etkisi yarattı. Öyle ki telefon kılıfını çıkaran bir kullanıcı telefonun arkasında yazan tüm yazıların silindiğini ve kılıfa yapıştığını belirtti. Bu açıdan bakıldığında simsiyah modelinin tasarımında kullanılan malzemelerin telefon için aslen çok da uygun olmadığı ve bundan dolayı kullanımda çeşitli sorunlara yol açabileceği de görülmüş oldu.

Yorum yapın