Jeff Bezos’un Hayatı Nasıl Bugünkü Hale Geldi?

Kimilerimiz bir halde varlıklı olmak, hayal ettiği her şeye çarçabuk ulaşmak istiyor. Ancak varlıklı olmak o kadar da kolay değil. Bunun için tüm zorlukların üstesinden gelmeyi bilmek gerek. Amazon CEO’su Jeff Bezos, işte bu isimlerden bir tanesi.

Pek çoğumuz, Bezos ismini duyduğumuzda direkt dünyanın en zenginleri ortasında oluşunu, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği ve devasa paralara mal olan boşanma süreci üzere ayrıntılarını biliyoruz. Fakat bugün dünyanın en zenginlerinden bir tanesi olan Jeff Bezos’un bu günlere nasıl geldiğini hiç merak etmiş miydiniz? İşte bu görüntümüz, tam olarak bu sorunun karşılığını veriyor.

Bezos’la ilgili hazırladığımız içeriğimizde, tüm ayrıntılara yer veriyoruz fakat dikkatinizi çekeceğinizi düşündüğümüz birtakım ayrıntılar var. Örneğin Jeff Bezos, bugünkü Bezos olmadan evvel Intel’den teklif alıyor. Fakat bu teklifi reddeden Bezos, Amazon’dan çok çok evvel de kendi şirketini kurmaya kalıyor. Fakat bu şirketin yerinde bugün yeller esiyor.

Açık konuşmak gerekirse varlıklı olmak isteyen herkesin, Bezos’un hayatından alması gereken birtakım dersler var. İşte YouTube grubumuz tarafından hazırlanan bu görüntü, sizleri bir yandan Bezos’la ilgili tahminen de hiç duymadığınız ayrıntılara ulaştırırken öbür yandan da hususla ilgili düşünmenizi sağlayacak. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan, sizleri Jeff Bezos’un kıssasıyla yalnız bırakalım.

Yorum yapın