Kablosuz Şarj Özelliği Nexus 4 İçin De Gelmedi

Akıllı Telefon pazarında uzun süredir Kablosuz Şarj özelliği için bir bekleyiş söz konusu. Önce Samsung Galaxy S3 modeli için başlayan bekleyiş daha sonra Apple iPhone 5 modelinde ortaya çıkmıştı. Şimdi ise LG Nexus 4 modeli için bir bekleyiş söz konusu.

Ancak daha önce 2 kez hayal kırıklığı ile sonuçlanan bu bekleyiş LG Nexus 4 modeli ile de hayal kırıklığı yaşatacak gibi görünüyor. İngiltere merkezli bir site tarafından LG Nexus 4 modelinin Kullanım Kılavuzu olduğu öne sürülen bir belge yayınlandı. Ve bu belgede geçen bilgilere göre Kablosuz Şarj özelliği Nexus 4 modeli için de yalan oldu.

Henüz resmen açıklanmayan ancak sızıntı haberler sebebiyle her özelliği belli olan Nexus 4 modelinin resmen Kablosuz Şarj Özelliğini desteklemediği söyleyebilmek için 29 Ekim’de yapılacak Google etkinliği beklemek gerekecek. Ancak çıkan haberlerin birçoğunun doğru olduğu sızıntı dünyasında bir umut daha yok olacak diyebiliriz.

2013 senesinde ise pazara sunulacak olan yeni cihazlar için şimdiden umutlar yeşermeye başladı bile. Galaxy S4 ve iPhone 5S modelleri için acaba diye akıllarda soru işaretleri oluşmaya başladı.

Yorum yapın