Kadınlar Çene Tüylerini Nasıl Almalı?

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Genelde hormon bozuklukları nedeni ile ortaya çıkan fazla tüylenme kadınlar için büyük sorun oluşturmaktadır. Özellikle yüz bölgesinde tüyler, doğru bir şekilde alınmadığında kalınlaşarak daha koyu bir renge bürünür. Bu da pek çok kişi için aynı soruyu ortaya çıkarmaktadır. Eğer çene tüylerinden şikayetçi iseniz yazımızı okuyabilirsiniz. İşte kadınlar çene tüylerini nasıl almalı? Sorusunun yanıtı…

Lazer epilasyon: vücut tüylerinden kurtulmanın en iyi yollarından biri de lazer epilasyondur. Lazer epilasyon sayesinde çene tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Ağda; yüz bölgesi için ağda çok önerilmez. Ama çene bölgesi yanaklara göre daha sert olduğu için burada bank ağda kullanabilirsiniz. Özellikle çene bölgesinde çıkan tüyleri çıkış yönünde alırsanız, tüyler zamanla azalarak yok olacaktır.

İp; eskiden bu yana kadınların epilasyon için kullandığı yöntemlerden biridir. İçinde kimyasal veya metal olmadığı için yüz bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Eğer ip ile çene tüylerinizi düzgün bir şekilde alırsanız, çene tüylerinizi kalınlaştırmadan ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Üstelik sürekli ip kullandığınızda çene bölgesinde oluşan tüylerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Çene Altı Kılları Nasıl Yok Edilir?

Çene altı kılları nasıl yok edilir? Sorusunun yanıtı kesinlikle doğal ürünler veya lazer epilasyondur. Çünkü diğer yöntemler çene altı kıllarını yok etmek yerine daha fazla gürleşip, kalınlaşmasına neden olacaktır. Bu sebeple yukarıda vermiş olduğumuz yöntemleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca çene altı veya çenede bulunan tüyleriniz olması gerekenden daha fazla ise mutlaka bir cildiye uzmanına muayene olmanız tavsiye edilir. Çünkü normal şartlarda çene bölgesinde tüylenme veya kıllanma yaşanmaz. Bu durum tamamen hormonlar nedeni ile ortaya çıkmış olabilir.

Yorum yapın