Kına Gecesi İçin Kına Tahtı

Her insanın evliliği özeldir. Evlilik günleri, yani düğünleri onlar için unutulmayacak bir anı değeri taşır ve bir ömür boyu da hafızalardan silinmez. Çiftler, mutlu oldukları bir hayata adım atmak için düğün organizasyonlarını da mutlu ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek isterler. Bu organizasyon için ellerinden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olan düğün sahipleri, her ince ayrıntıyı da hesap etmek durumundadırlar. Bunların en önemlileri de, şüphesiz ki gelin tahtı olarak da bilinen kına tahtıdır. Kına gecesi için kullanılacaksa gelinin oturması için dizayn edilen veya düğün organizasyonları için hem gelin hem de müstakbel damadın oturmaları için düşünülmüş olan bu muhteşem koltuklar, kına tahtı ya da bir diğer adıyla gelin tahtı olarak adlandırılırlar.

Çok özel bir tasarım olan bu gelin tahtları, farklı türleri bir araya getirerek oluşturulmuş egzotik bir materyaldir. Hem gelin hem de damadın oturması için düşünülen gelin tahtı da iki kişiliktir ve çeşitli süs taşlarıyla bezenmiştir. Bilhassa yeşil döşeme ile satışa sunulan kına tahtları, unutulmayacak bir evlilik organizasyonu sağlamak için ortaya çıkarılmıştır.

Firmamız da, Şamdan Market olarak üç yıldır İstanbul merkezli olarak hizmet vermekte ve kına tahtı ya da bilinen diğer adıyla gelin tahtı üretimi yapmaktadır. Birinci sınıf dayanırlıktaki malzeme ve kaliteli işçilik ile hem üretimini hem de online olarak bu ürünlerin satışını yapan firmamıza, samdanmarket.com adresiyle erişebilirsiniz. Kına gecesi ve düğün gibi evlilik organizasyonlarınızı hayal gibi, unutamayacağınız anılara dönüştürmek adına size hizmet vermekten gurur duymaktayız. Siz de kına tahtı gibi hem geleneksel hem de ülkemizde oldukça popüler olan bu uygulama ile unutulmayacak bir kına deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yorum yapın