Kojima Yeni Oyunu İçin Çalışmalara Başladı

Kojima Productions, yeni bir proje üzerinde çalıştığını belirttiği bir tweet attı. Stüdyo, yeni oyun ile ilgili işe alım sürecinin başladığını belirtse de yapımın detayları ile ilgili hiçbir bilgi vermedi.

Kojima Productions Yeni Oyunu İçin İş Alımı Yapıyor

Kojima Productions’un Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Kojima Productions yeni bir projenin geliştirilmekte olduğunu doğruluyor ve Tokyo stüdyomuzda çalışmak için alanında en iyi yetenekleri işe almak istiyor. Açıklamalar ve gereksinimler için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın” şeklinde belirtti.

Söz konusu ilanlar, çevrimiçi ya da çok oyunculu oynamaya katkıda bulunacak bir ağ programcısı, silah modellemeleri için 3B tasarımcısı tarzı alanlardan oluşuyor. Adaylardan ise akıcı derecede Japonca bilmeleri istenmekte. Bu da Kojima’nın yakın zamanda stüdyosunu Japonya dışına taşımayacağını gösteriyor.

Geçtiğimiz yılki Death Stranding’den bu yana şirket yeni projelerin üzerinde çalıştıklarına dair birçok ipucu vermişti. Kojima, 2019’un Eylül ayında yeni bir Death Stranding’in olası olduğundan, Kasım ayında ise yeni bir korku oyunu hakkında bir şeyler söylemişti. Tüm bunların yanında, Kojima Productions’un bestecisi geçtiğimiz günlerde hakkında bilgi verilemeyen bir proje için beste yaptığını belirtmişti.

Yorum yapın