Kredi Kartı Başvurusu Garanti

Nakit ihtiyacınızı karşılamak için kredi kartı başvurusu Garanti olanaklarından yararlanmak için üç yol denenebilir. İlki en yakın Garanti şubesine gidilir ve kredi kartı başvuru talebinde bulunulur. İkincisi olarak mesaj yolu ile kredi kartı başvurusunda bulunulabilir ve son olarak internet aracılığıyla kredi kartı talebinde bulunulur.

Hangi yol ile başvuru yapılırsa yapılsın her birinde de kredi karti başvurusunu yapan kişilerin öncelikle geçmişte herhangi bir banka ile teşebbüsünün olup olmadığına ve bu bankalara hacizli borcunun olup olmadığına bakılır. Bir diğeri ise başvuruyu yapan kişinin kredi notu olmaktadır. Kredi notu risk düzeyinde olmayıp yüksek olanların kredi kartı talepleri yüksek ihtimalle olumlu değerlendirilir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Eğer Garanti şubelerinden birine gitmek için vakit bulamıyor iseniz online ortamda bankanın resmi web sitesi üzerinden Garanti bankası kredi kartı başvurusu talebinde bulunabilirsiniz. Adınız, soyadınız, telefon numaranız ve T.C numaranız ile kredi kartı başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Başvurunuzun kısa zaman içerisinde değerlendirilmesinin ardından sizlere mesaj yolu ile veya bankanın müşteri temsilcileri tarafından aranılarak tarafınıza bilgilendirme sunulur. Eğer daha önceden ödenmemiş hacizli borcunuz yok ise ve kredi notunuz düşük değil ise bunun yanı sıra aynı iş yerinden en az 4 aydır sigortalı olarak çalışmış ve halen çalışmaya devam etmekte iseniz kredi kartı başvurunuz için Garanti bankası şubelerinden size en yakın olanı ziyaret etmeniz gerekecektir.

Ancak bankanın müşterisi iseniz ve bu banka ile birlikte diğer bankalara yine hacizli borcunuz bulunmuyor ve kredi notunuz yüksek ise daha kolay ve kısa zamanda kredi kartı alabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu Takip

Eğer kredi kartınızın başvurusunun nerede olduğunu merak ediyor iseniz Garanti kredi kartı başvurusu takip linkinden bankanın resmi web sitesi üzerinden başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın