Küçük Alanlara Uygun Masa Seçenekleri

İş yerinde, ev ofisinizde ve ya evde çocuğunuzun çalışma odasında yer kazanmak istiyorsanız fonksiyonel bir masa tercih etmelisiniz. Herhangi bir çalışma alanına sığdırmak için uygun bir masa tercih etmelisiniz.

Saç Tokası Bacaklı Masalar

Kül grisi, ceviz rengi ve ya ahşap rengi gibi bir çok renk skalası mevcut olan bu saç tokası bacakları dar bir alan için uygun. Evinizin herhangi bir bölgesindeki bir ev ofisi için ideal olan bu masa, bir bilgisayarı ve ya rahat bir çalışma alanını barındırmak için mükemmel bir dekor parçasıdır.

Duvara Monteli Masalar

Duvara monteli masa seçeneği en uygun ve kullanışlı olandır. İsterseniz bir mağazadan satın alabilirsiniz, isterseniz kendi olanaklarınız ile palet gibi seçenekler ile kendiniz yapabilirsiniz. Raflar ve çekmeceler ile kullanıldığında mükemmel bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Çerçeve ve bitkiler ile dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Art Deco İle Küçük Alanlara Uygun Masa

Bu şık art deco masalar her boyutta bir ofiste ilgi odağı olacaktır. Uzun sıska bacakları olduğundan daha küçük görünmesini sağlar. Mavi ve ya seçeceğiniz renk lake üst ve altın metal taban ile bu masa her ofis için mükemmel bir seçenektir. Oldukça şık ve dekoratif bir görsel sunacaktır.

Çok Küçük Alanlara Uygun Katlanabilir Masa

Gerçekten çok az yeriniz varsa bu sizin için iyi bir seçenek. Üzerine bitki ve aksesuar koyarak hoş bir dekorasyon yapabilirsiniz. Evinizin her alanında katlanabilir masalar ergonomik bir seçenek.

Yorum yapın