La Casa De Papel 4. Sezon Tarihi Açıklandı Ne Zaman Yayınlanacak?

Ülkemizde ve dünyada popüler olan La Casa De Papel 4. sezon tarihi açıklandı, Netflix üzerinden yayınlanan bir video ile duyuru yapıldı.

Netflix platformunda gösterilmeye başladığından beri büyük dikkat çeken yapımlardan biri oldu. La Casa De Papel serüveni devam ediyor ve devam edecek gibi gözüküyor. Netflix, paylaştığı video ile dizinin 4. sezonunun ne zaman başlayacağını hayranlarına duyurdu duyurdu.

La Casa De Papel’in Yeni Sezonu Hangi Tarihte Yayınlanacak

La Casa De Papel 4. sezon 3 Nisan 2020′de yayınlanacak. Dizinin ilk 2 sezon İspanya’da yerel kanalda yayınlanmıştı, 3. sezon ile birlikte Netflix Orijinal İçeriği haline geldi.

Türkiye’de ve dünyada çok çabuk popüler olan ve kısa zamanda herkesin söylendiği dizi La Casa de Pape, en iyi Netflix yapımları içerisinde yer alıyor. Akıl almaz şekilde kurgulanmış olan soygun dizisinin hikayesi ise gerçek kimliği bilinmeyen, Profesör lakaplı birinin büyük soygun hayali ile başlıyor.

Dizide Profesör’ün işinde en iyi olanların İspanya Kraliyet Darphanesi‘ni soymak için toplanmasıyla uzun soluklu bir soygun planı ve macera başlıyor. Çok zekice kurgulanmış olan planda beklenmedik anda bir sürpriz ve olaylarla karşılaşmanız mümkün.

Yorum yapın