Lenovo Vibe X2 Özellikleri ve İnceleme

Lenovo Vibe X2, güzel özellikli bir telefon olarak piyasaya giriş yaptı. Özellikle de tasarımı ve kullanılan kaliteli malzemesi sayesinde büyük bir beğeni toplamayı başardı. Özellikle de genç yaştaki kullanıcıların dikkatini çeken bu model, performans bakımından da piyasaya oldukça iddialı bir giriş yaptı.

Satışa sunulduğu fiyat bakımından sınıfının çok üzerinde bir performansa sahip olan bu telefon, katmanlı tasarımı ve çeşitli renk seçenekleri ile genç kesimin oldukça dikkatini çekiyor. Özellikle de şık tasarımı ile karşımıza çıkan Lenovo Vibe X2 bu telefon, eğlenceli görünümü sayesinde tarzından ödün vermek istemeyenler için ideal bir telefon olduğu söylenebilir. 3 katmanı olan bu telefonu elinize alıp yandan baktığınız zaman katmanlı tasarımını fark edebilirsiniz.

Farklı renk tonları her karmanda kullanılmış ve bu da tasarıma ayrı bir hava katıyor. 5.0 inç büyüklüğünde ekranı ve tek elle kolaylıkla kavranabilir yapısı sayesinde Lenovo Vibe X2, dikkatleri çekmeyi başarıyor. 120 gram ağırlığındaki bu telefonda microSD kart desteği bulunmuyor. Android 4.4 kitkat işletim sistemini kullanan bu cihaz, yenilenmiş ara yüzü ile müşterilere sunuluyor.

Bu ara yüz sayesinde telefonun kullanımı çok daha pratik ve rahat bir hal alıyor. Telefonun ara yüzünde birden çok tema yer alıyor. Diğer yandan yine The Center’ı kullanarak kilit ekranından sistem açılışına kadar farklı ayarları seçebilirsiniz. Aynı zamanda Kingsoft Office ve Security uygulamaları telefona güzel bir yenilik getiriyor.

Lenovo Vibe X2 akıllı telefonu, gerçek 8 çekirdekli işlemci kullanıyor. Aynı zamanda 13 MP arka kamerası bulunuyor ve kamerasında LED flaş yer alıyor. Bu sayede en zorlu ışıklı ortamlarda bile en ayrıntılı fotoğrafları çekebilirsiniz.

Yorum yapın