Lep’s World 3 İncelemesi

Bu oyun eskiden atariden oynadığımız Süper Mario’nun telefon versiyonu desek yeridir. Oyunu Android telefonlardan da İOS telefonlardan da oynayabiliyorsunuz. Süper Mario’yu özleyen kişiler bu oyun sayesinde özlemlerini bir nebzede olsa giderebilir.

Oyunda Sırayla ilerleyen bölümler bulunuyor. Bir bölümü geçtiğinizde, ondan bir sonraki bölüm açılıyor ve oyun böyle ilerleyerek devam ediyor.

Oyuna başladığınızda canlarınız oluyor. Bu canlarınızı topladığınız puanlarla ve kırdığınız taşların içinden çıkan şeylerle arttırabiliyorsunuz. Her canda üç defa yanma hakkınız var. Üç defa yandığınızda bir canınız eksiliyor. Bütün canlarınız bittiğinde de oyuna en baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Oyunun en kötü özelliği ise bir bölümde takıldığınızda o bölümü altın vs. gibi şeylerle geçme şansınız yok. Bu yüzden bir bölümde takıldığınızda maalesef o bölümü geçme şansınız yok. Bu özellikte insanı oyundan soğutuyor.

Oyunu Süper Mario oyununu özlediğinizde Android oyunları ve İos Oyunları kategorilerinden indirebilirsiniz. Oyunun Lep’s World ve Lep’s World 2 gibi önceki versiyonları da bulunmakta. Bu oyunlarda yine Lep’s World 3 gibi Süper Mario’ya çok benziyor.

Yorum yapın