Lg G Flex 2 Özellikleri Ve Inceleme

LG firmasının G Flex 2 modeli şimdilerde akıllı telefon denince ilk akla gelen modeller arasında yer alıyor. firma için risk olsa da ”devrim niteliğindeki” ekran yapısı sayesinde dikkatleri üzerine çeken bu akıllı telefon düşünüldüğünden daha fazlasını müşterilere sunuyor.

LG firmasının yeni çıkarmış olduğu G-Flex 2’nin özellikleri arasında en dikkat çeken yanlarından bir tanesi de kıvrımlı tasarımıdır. Bu akıllı telefonunun tasarımı bütün özelliklerinin önüne geçiyor. Son derece şık ve kaliteli yapısı ile müşterilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Kaliteli duran kırmızı ve gümüş renklerin kullanıldığı bu modelin büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

Aynı zamanda LG Flex 2’nin ekranı sadece firma; P-OLED ekran teknolojisini kullanıyor. Bu akıllı telefon 5 buçuk inçlik ekran kasası ile uyumu mükemmel ve şık bir görünüm oluşturuyor. Aynı zamanda ekranın kıvrımlı olması telefonun olduğundan daha küçük gibi hissedilmesini sağlıyor.

5 buçuk inç ekran büyüklüğündeki bir telefon için bu özellik büyük bir avantaj denilebilir. Kıvrımlı tasarımı sayesinde tel elinizle kolaylıkla kavrayabileceğiniz LG Flex 2’nin bu kıvrımlı özelliği sayesinde işlevsiz uç kısmına daha rahat erişebilirsiniz. Bu sayede arka yüzünde duran ses tuşlarını da çok rahat kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda başka hiçbir telefonda olmayan bu kıvrımlı özelliği sayesinde arka cebinizin kıvrımına da kolaylıkla uyum sağlayacak. Aynı zamanda yanağınıza götürdüğünüzde de telefonunuzun bu kıvrımlı özelliğinin ne kadar size uyum sağladığını fark edeceksiniz.

Bu telefonun en önemli özelliği kullanım kolaylığı olarak belirtilebilir. Aynı zamanda HTC’nin yeni amiral gemisi olan M9 gibi Qualcomm’un en yeni Snapdragon 810 işlemcisinden alan LG GFlex 2,32 ve 64 GB dahili depo alanı bulunuyor. Bu alan sizin tercihinize göre 2 ya da 3 GB RAM’a kadar değişiyor. 13 MP kemerası sayesinde bulutlu ve kapalı alanlarda bile en güzel fotoğrafları çekebilirsiniz.

Yorum yapın