LG G3 Tanıtım Tarihi Belirlendi

LG, G2 modeliyle 2013 yılında adını duyurmayı başaran telefon markalarından biri olmuştu, G2 modeli satışta yüksek rakamları şirkete kazandırdı.

Çok geçmeden LG G3 modeli için 2013 yılında çalışmalara başladı, hala gelişim aşamasında olan telefon hakkında yavaş yavaş bilgiler gelmeye, söylentiler yayılmaya devam ediyor. 2013 yılına göre yüksek özelliklere sahip olan G2, yerini yeni nesli olan G3’e bırakacak, 2014 yılında çıkış yapması planlanan bu telefon için de düşük seviyeli özellikler beklenmemekte.

Henüz cihaz hakkında pek detaylı bilgi olmasa da resmi açıklamalar dışında hem beklenen hem de firma çalışanlarından sızan bilgiler internet ortamına yayılmış durumda. Bunun yanı sıra LG G3 için tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı.

İlk olarak LG G3‘ün ekranından bahsedecek olursak, 5.9 inç büyüklüğünde tek elle kullanıma uygun olmayan bir tasarıma sahip olacak. 13 megapiksel kamerası, özel algılayıcı sensörleriyle birlikte gelecek. LG G3‘de LG firmasının kendi yonga seti olan Odin yonga seti kullanılacak. Tabi ki bu bilgiler henüz söylenti niteliğinde, ancak geçmişi de göz önünde bulunduracak olursak konsept tahminleri hariç özellik söylentileri genelde aynı oluyor.

LG G3 için henüz bir fiyat belirlenmedi, ancak daha öncede belirttiğimiz gibi tanıtım tarihi teknoloji medyasına açıklandı, LG G3’ün tanıtım tarihi 17 Mayıs olarak belirlendi, tanıtılan tek cihaz bu olmayacak, LG’nin yeni bir çok modelini bu lansmanda görebileceğiz.

Yorum yapın