LG Optimus G Pro Satışlarında Rekor Kırdı!

LG Optimus G Pro , kısa zaman içinde 500 bin adet satışıyla akıllı telefon pazarında rekor kırıyor.

LG Optimus G Pro ‘ nun Kore ‘ de satış yapmasından bu yana , kısa zaman içinde 500 bin adet ürünün satıldığını açıklanyan LG Electronics , Optimus G Pro ‘ nun daha önceki yapılan tanımlara göre 2 kat daha yüksek satış grafiğini sahip olduğunu söyleniyor. 21 Şubatta tanıtılan , Optimus G Pro , 3 farklı operatör servisiyle günde 10 bin adet satışa ulaştı. Optimus G Pro Full HD benzersiz tasarımı , IPS Görüntüsü , UX sezgisel özelliği kullanıcılar tarafından beğeniliyor ve büyük ilgi görüyor.Bunun yanısıra Optimus G Pro 5.5 inç ekranıyla HD görüntüden 2 kat daha kaliteli bir görüntü alınabiliyor.

Telefon ekranı 5.5 inç ekranı büyük tasarım olmasına rağmen LG , bu telefonun tek elle kullanılabilmesi için ergonomik olmasına önem veriyor.Diğer taraftan UX çok boyutlu özelliğiyle kullanıcıların telefon kullanmaktan keyif almalarını sağlıyor. LG Elektronics , Mobil İletişim Bölümü Başkanı ve CEO ‘ su Dr.Jong-Seok ” Optimus G pro LG geniş ekranı ile akıllı telefon pazarında kendinden emin ” diyerek sözlerine şöyle devam etti ” Tüketicilerin iletişimde en üst düzey çıkarmak için Optimus G Pro sadece iç pazarda değil , aynı zamanda küresel pazarda da aktif olacak ” dedi.

LG Bu ay güncelleştirmiş ” Value Pack ” ‘ i ile satışlarının daha da artmasını bekliyor.LG , gözle tanıma teknolojisini daha da geliştirerek tüketicillere en iyisini sunmayı sağlayacak. Ayrıca , Akıllı telefon teknolojisine Akıllı Video ‘ yu da ekleyecek. Çift yönlü kamera ile “picture-in picture ” fotoğrafları yakalamak için önce arka kameraların aynı zamanda kullanılabilme özelliği taşıyor.

Yorum yapın