LOL Çalışan İşlem Var Hatası Nasıl Çözülür?

Bu yazımızda LOL Çalışan İşlem Var Hatası Çözümü isteyen kişiler için çözüm yöntemlerini yazacağız. Riot Games tarafından geliştirilen oyun yıllar geçmesine rağmen hala en çok oynanan ve izlenen oyunlar arasında yer almaktadır.

League of Legends oyunu oynayan kişiler Çalışan İşlem Var adında yeni bir hatayla karşılaştılar. Sizlerde bu hatayla karşılaşıyorsanız çözüm yöntemini bulmak için bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

LoL oyununu oynamak isteyen kişilerin karşısına çıkan bu hata sebebi istemciden dolayı olabilir. Bu verilen sorunun nasıl çözüleceğini merak ediyorsanız aşağıda yazdığımız yöntemleri başarılı ve doğru bir şekilde uygularsanız oyuna girdikten sonra karşınıza çıkan bu hatadan kurtulmuş olacaksınız.

Arka Planda Çalışan Uygulamaları Kapatın

Oyuna giriş yapmadan önce bilgisayarınızda arka planda çalışan gereksiz uygulamaları mutlaka kapatın. Bilgisayarınız üzerinden arka planda çalışan uygulamaları kapatmak için Görev Yöneticisini açın oradaki gereksiz çalışan uygulamaları ve LoL varsa onuda kapatın. Sonrasında oyuna yeniden giriş yapın. Yazdığımız bu yöntemi uygularsanız aldığınız hatadan büyük olasılıkla kurtulmuş olacaksınız.

Hextech Onarım Aracı

League of Legends tarafından kendi sorun giderme aracını bilgisayarınıza yükleyin. Programı yükledikten sonra Hextech Onarım Aracını yönetici olarak çalıştırın ve sorunları düzeltin. Yüklediğiniz bu program aşağıda yazdığımız yöntemleri uygulamaktadır.

  • Oyunu yeniden kurma ve yama yapma
  • Oyunun güncel olup olmadığını denetler
  • Güvenlik Duvarında sorun olup olmadığını gösterir
  • Sunucunda güncel olarak yaşanan sorunları tespit etme ve bildirme

Yukarıda yazdığımız her iki yöntemi denemenize rağmen hala hata alıyorsanız oyunun sunucularında hata olabilir. Siz aldığınız hatayı Riot Games’e mail yoluyla bildirip yardım alabilirsiniz.

League Of Legends Hakkında Bilgi

League of Legends, Riot Games ve Airship Syndicate tarafından geliştirilmiştir. Oyun 27 Ekim 2009 tarihinde çıkış yapmıştır. Oyunun türü çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası olarak geçmektedir. 2009 yılında çıkış yapan oyunun günümüzde hala en çok oynanan ve izlenen oyunlar arasında yer almasının sebebi Riot Games tarafından sürekli yeni güncellemeler getirilerek oyun güncel tutulmasıdır

Yorum yapın