Macera Filmleri Keyfinize Keyif Katacak!

Dünyanın Merkezine Yolculuk – İmdb 5,8

2008 yılında çıkan ve ABD yapımı olan filmin yönetmeni Eric Brevig. Oyuncuları ise Brendan Fraser, Josh Hutcherson ve Anita Briem. Bir kitaptan uyarlanan film bir çok izleyicinin beğenisini kazanmakta ve ailecek izleyebileceğiniz en iyi macera filmlerinden biri diyebiliriz..

Kısaca özet;

Profesör olan Trevor Anderson ölen kardeşinin oğlu ile yıllar sonra karşılaşırlar. Kardeşinin eşi olan Elizabeth bir süreliğine Kanada’ya gitmesi gerekir ve oğlunu bir süreliğine amcasıyla bırakmaya karar verir. On gün boyunca amcasıyla kalacak olan Sean Anderson, amcası babasından kalma eski eşyaları ona verir ve içerisinde Trevor ve Sean bir kitap bulur. Trevor’un Ölen kardeşinden kalan kitapta tuhaf gerçeklerle karşılaşırlar ve bir maceraya doğru yol alırlar.

Gizemli Adaya Yolculuk – İmdb 5,8

2008 yılında çıkan dünyanın merkezine yolculuk filminin devam serisi olmaktadır. 2012 yılında çıkan ABD yapımı filmin yönetmeni Brad Peyton. Oyuncuları ise Dwayne Johnson, Michael Caine ve Josh Hutcherson.

Kısaca özet;

Sean Anderson okyanus ortasında olan gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası olan Hank maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden giderek gizemli bir yolculuğa çıkarlar.

Rampage: Büyük Yıkım – İmdb 6,1

2018 yılında çıkan ABD yapımı film oyuncularıyla ve görsel şölenleri ile izleyicilerini kendilerine çekmeyi başardı. Filmin yönetmeni Brad Peyton. Oyuncuları ise Dwayne Johnson, Naomie Harris ve Malin Åkerman.

Kısaca özet;

İnsanları kendinden uzak tutmaya çalışan bir Primatolog olan Davis Okoye, doğumundan beri bakımını üstlendiği zeki bir albino goril ile arasında kuvvetli bir bağ kurar. Herkese karşı iyi ve nazik olan maymun bir denet sonucu korkunç bir yaratığa dönüşür. Sadece goril değil onunla birlikte bir kaç vahşi hayvanda dönüşmüştür. Bakıcısı bu sorunu çözmeye çalışır ve onu uçsuz bucaksız tehlikeli maceralar bekliyor olacak.

Yorum yapın