Micrasoft Lumia 535 Inceleme

Fotoğraf çekmeye bayılanlardansanız bu telefon tam size göre! Çekimlerinize daha fazla alanı sığdırabilmeniz için tasarlanmış olan 5 MP ön kamera ve geniş açılı lensleri ile selfielerinizde artık fotoğrafa sığmayan arkadaş tribi çekmek zorunda kalmayacaksınız.

Aynı zamanda Skype görüntülü aramalarınızda görüntü içine çok daha fazla alanı sığdırabilirsiniz. Micrasoft Lumia 535, en son ve en büyük Windoes Phone olarak piyasaya sunuluyor. Skype, Office ve OneDrive’in de içinde bulunduğu bütün avantajlardan yararlanabilirsiniz. Lumia 535, en son Windows sürümünü içinde barındırır. Düzenli olarak yapılan şebeke üzerinde güncellemeler ile en yeni yazılımlara sahip olabilirsiniz.

Dosyalarınıza her an her yerde Micrasoft Office ve Onedrive aracılığı ile dosyalarınıza hızlı erişim sağlayacak be belgelerinizi hızlı bir şekilde görüntüleyebileceksiniz. Aynı zamanda 30 GB’a kadar ücretsiz OneDrive depolama alanına da sahip olacaksınız. Tüm belgelerinizi, resimlerinizi ve dosyalarınızı bu alanda saklayabilir ve istediğiniz her an arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Geniş açılı ön kamerası sayesinde çok daha fazla alanı tek bir kare içine sığdırabilir ve tüm resimlerinizi anında sosyal medya hesaplarınızdan sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Instagram ve Whatsapp gibi en iyi uygulamalara ve en popüler oyunlara tek bir tuşla anında erişebilirsiniz. Canlı kutucukları sayesinde tüm favori uygulamalarınızı en kolay erişebileceğiniz yerlere yerleştirebilirsiniz. Dahili 8 GB depolama alanı ve 30 GB’a kadar ücretsiz OneDrive alanı bulunmasına rağmen bu cihazda bir de microSD kart desteği de eklenince depolama kapasitesi 128 GB’a kadar çıkarılabiliyor.

Renkli seçenekleri ve şık tasarımı sayesinde tarzınızın da bir parçası olmayı amaçlayan Micrasoft Lumia 535 ile en mükemmeli yaşayın! Uzun ömürlü pil ömrü sayesinde çok daha fazla işi daha az bir enerji ile yapmanın tadını çıkarın.

Yorum yapın