Microsoft Ve Apple’dan Yeni Bilgisayarlar

Microsoft ve Apple neler tanıtacak özellikleri neler yenilikler neler?

Bilgisayar satışlarında ki taksit olanakları düştükten sonra bilgisayar satışları tepetaklak olmuş ve piyasada ki satıcılar bu durumdan memnun olmadıklarını dile getirmişti. Yakın zamanda bilgisayar almayı planlayanlar biraz daha beklemenizi tavsiye ederiz çünkü çok yakında yeni bilgisayarlar piyasaya sürülecek. Pişman olmanızı istemeyiz.

Microsoft ve Apple bir kaç hafta içinde yeni bilgisayarlarını tanıtımını gerçekleştirecekler.

26 Ekim tarihinde Microsoft tarafından uzun zamandır beklenilen Surface hepsi bir arada masaüstü bilgisayarların tanıtılması New York’ta gerçekleşmesi bekleniyor. Uzun zamandır geliştirme sürecinde olan bilgisayarın Apple’ın iMac Pc lerinin rakibi olacağı düşünülüyor.

Ekim ayı sonlarında da Apple’ın MacBook ve iMac‘lerinin tanıtılması merakla bekleniyor. Aslında gözler MacBook Pro serisinde. Çünkü önemli gelişmelerin geleceği MacBook Pro modelinde Retina MacBook‘a benzer yepyeni bir tasarım, klavye üzerinden dokunmatik bir bilgilendirme ekranı ve en önemlisi olan parmak izi okuyucu gibi yenilikler beklentilerin bazıları.

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte her pc de görmek istediğim USB-C portu‘nun da MacBook Air ve iMac ler ile birlikte gelmesinden başka gelişme görünmüyor.

Microsoft ve Apple firmaları tarafından sunulacak bu bilgisayarlar piyasada canlılık yaratacak mı?

Yorum yapın