Modern Combat 5: Blackout

Bu oyun bir FPS oyunudur. Oyun ilk çıktığında android oyunları kategorisine göre pahalı sayılabilecek bir fiyata çıkmıştı. Daha sonra ise oyun ücretsiz oldu. Oyunun ücretsiz olması bu derece rağbet gören bir oyunun daha önce ücretsiz olması pek sık rastlanan bir durum olmadığı için, pek çok kişiyi oldukça şaşırttı.

Oyunu indirmek ücretsiz ama elbette oyun içi satın alımları mevcut. Bu oyun içi satın alımlarla silah, zırh, güçlü kullanıcılık vs. gibi şeyler alınabiliyor. Bu satın alımlar oyun içinde çok fazla avantaj sağladığı için pek çok kullanıcı oyun içi satın almayı kullanılıyor.

Oyunda Modern Combat’ın daha önceki oyunlarında olduğu gibi yine çevrim dışı modlar bulunuyor. Bu modlar daha çok çevrim içi moda girmeden önce alıştırma yapmak için yapılmış. Çevrim içi moda girmeden önce bu çevrim dışı modları oynayıp oyunu öğrenmenizde fayda var.

Oyun Android telefonlar ve İOS telefonlarda oynanabildiği gibi, oyun son zamanlarda Windows 10 markete de geldi. Bu sayede Modern Combat 5: Blackout artık bilgisayarlardan da oynanabiliyor. Bu da telefondan oyun oynamayı sevmeyen ama bu oyunu da oynamak isteyenler için oldukça sevindirici bir gelişme.

Yorum yapın