Mudrunner Nasıl Bir Oyundur ?

Saber Interactive tarafından kurulum ve gelişimi sağlanan ve Focus Home Interactive aracılığı ile yayınlanan MudRunner 2017 yılına bulunduğu oyun dalında büyük bir giriş yaptı. Steam üzerinde yapılan incelemelerde ” Çok Olumlu ” onayını alması ile beraber araç simülasyonu seven kişiler için çok zevkli oyun olmuştu. Kamyon sürüp yük taşıma gibi birçok görev barındıran bu oyun zaman geçirmek için bilgisayar başında uzun yol yapmayı seven kişilerin gözdesidir.

Gerçekçi bir oyun deneyimi sağlayan MudRunner ile zorlukların üstesinden gelmeniz bir hayli zor olacaktır. Online olan bu oyun gerçekçiliği doğrultusunda aracın çamura saplanması veya bozulması gibi durumlarda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmenizi gerektiriyor. Oyun gerçekçiliği ile oyuncularının ilgisini daha fazla çekmesi ile beraber kolay olmaması ile beraber çok daha fazla ilgi çekmektedir.

Mudrunner Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Intel® Pentium Çift Çekirdek 2.0GHz veya eşdeğeri
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9600 GT veya eşdeğeri

Tabikide belirtilen sistem gereksinimleri ile akıcı bir oyun deneyimi yaşamayacaksınız fakat gerçekçi oyun grafiklerine sahip ve ücretsiz olacak bu kaliteli oyunu oynayabilmeniz için bu kadar düşük performanslı bilgisayara ihtiyacınız var. Epic Games’in son zamanlarda vermiş olduğu oyunlar dikkatimizi bir hayli fazla çekti. Dağıtmış olduğu ücretsiz oyunlar daha çok düşük sistem performansı sunan bilgisayarlar için oluyor. Sizde düşüncelerinizi bizim ile yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın