My Book Duo Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nedir?

Kullanışlı yazılım desteği ve kolay kurulum özelliği sayesinde My Book Duo harika bir ürün. Dâhili 2TB’lık Red Pro diskleri sayesinde geniş bir depolama alanı sağlarken aynı zamanda veri transfer performansından da yararlanabiliyorsunuz. İki adet 3.0 USB bağlantı noktası bulunan cihaz, Ethernet ve eSATA desteği sunmuyor.

Fiyatı 971 TL civarında olan My Book Duo biraz yüksek fiyatı olsa da bakış açınızı farklı bir yöne çevirdiğinizde 2 TB’lık deposunun 440 TL’den satılıyor olmasından dolayı aslında avantajlı bir alım yapmış oluyorsunuz. Buna rağmen herkesin alım gücüne hitap etmediğini de biliyoruz.

Bunların haricinde My Book Duo performans ve kullanım anlamında bakıldığında iyi bir yedekleme çözümü arayan kişilerin tercih edebileceği bir ürün olacaktır.

Veri depolama konusunda uzun yıllardan beri performanslı çözğmleri ile dikkat çeken WD firması, önemli dosya ve koleksiyonların depolanmasına yardımcı olacak yeni ürünü My Book Duo şık ve sade tasarımı sayesinde kullanıcılara ikili disk erişimini sunmakta. Görüntü ile iyi bir görsellik sunan My Book Duo gri renkli gövdesi ile masanızda şık duracak bir ürün. Ön yüzünde bulunan LED bildirim paneli, üst kısımlarda ise erişim için kullanılan butonları var.

Her biri 2 TB olan 2 disk ile 4 TB alan sağlayan My Book Duo, başka bir cihaza ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabileceğiniz harika bir yapıda. Kolay kurulum ve ara yüzü ile her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir depolama cihazı.

Yorum yapın