Nokia Lumia 1320’Yi İnceledik!

Nokia Lumia 1320, özellikleri, fiyatı” ve incelemesini gerçekleştireceğiz, bildiğiniz gibi Nokia oldukça başarılı bir şekilde akıllı telefonlarını geliştirmeye, yenilemeye devam etti. Yeni Nokia telefonlarından bir tanesi de Nokia Lumia 1320 oldu, bizde çok geçmeden incelemesini yapmak istedik.

Nokia Lumia 1320’de 6 inç boyutunda geniş bir ekran bulunmakta, bu ekran 720p, yani HD kalitede diyebiliriz. Ekran LCD IPS ekran teknolojisiyle donatılmış, dokunmatik konusunda duyarlılık arttırılmış olarak kullanıcılara sunuluyor. Nokia Lumia 1320‘de çift çekirdekli 1.7 Ghz hızında Qualcomm Snapdragon™ S4 işlemci bulunmakta, 1 GB Ram, 8 GB dahili depolama alanı ve ücretsiz olarak sunulan 7 GB bulut depolama alanı var. 5 MP kamerası ve ön kamerası bulunmakta.

Nokia Lumia 1320 6 inç ve hem iş hem de günlük yaşantıda oldukça yardımcı olacak bir cihaz, içerisinde bulunan ofis uygulamaları vb. uygulamalar iş hayatında kolaylık sağlayabilir. Günlük yaşantıda ise Nokia Lumia 1320 oldukça geniş kullanım yelpazesine sahip diyebiliriz. Nokia’nın bu telefonunda da daha önceki telefonlarından aşina olduğumuz Windows Phone 8 ara yüzü bulunmakta, kimi kullanıcılar tarafından sevilmese de Windows Phone 8 kullandıkça alışılabilecek bir yapıya sahip diyebiliriz.

Gelelim Nokia Lumia 1320’nin fiyatına, fiyat olarak 979 ila 1000 TL arasında değişen bir yapıya sahip, teknoloji marketlerinde de kendi elleriniz ile bir inceleme yapmadan almanızı tavsiye etmeyiz.

Yorum yapın