Noter Vekalet Ücreti Ne Kadar?

Noter Vekaletname Fiyat Listesi .. Noterde Yapılacak İşe Göre Ödenecek Tutar Farklılık Göstermektedir. Basit bir vekaletname ile kapsamlı bir vekâletnamenin fiyatı kesinlikle aynı olmayacaktır.

Noter Genel Vekâlet Ücreti

Noter vekalet ücreti ne kadar? Yeni güncel zamlar sonrası noter fiyatları değişti. Noterlerdeki fiyat listeleri güncellendi.

Noter Vekaletname Ücretleri

Noter vekalet ücretleri yapılan işin çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Genel Vekaletname Ücreti; 500 TL İla 2500 TL arasında değişmektedir.

Noterde Vekalet Devretme Verme Fiyatları

Noter vasıtası ile vekalet vermek istiyorsanız yapılacak işe göre karşınıza da fiyat çıkacağını bilmeniz gerekmektedir. Yukarıda da belirtiğimiz gibi beş yüz türk lirası ila iki bin beş yüz türk lirası arasında noter vekaletname almak ve vermek fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.

Noterden Vekâlet Vermek Nasıl Oluyor?

Size en yakın notere gidip vereceğiniz vekaletname ile ilgili başvuruda bulunuyorsunuz. Gerekli ücretleri yatırıp işlemlerinizi kolayca yaptırabilirsiniz.

Noterlerden alınan ve verilen vekaletler güvenlidir. Avukata, muhasebeciye yada istediğiniz herhangi birisine kolayca vekâletinizi verebilirsiniz..

Yorum yapın