Office 2013 Ön İzleme Sürümünü İndirin

Microsoft geçtiğimiz günlerde meşhur Office paketinin son sürümü olan Office 2013 ‘ü tanıttı. Ve kullanıcılarına bir sürpriz de yaparak Office 2013 için bir ön izleme sürümünü indirmelerine olanak sağladı.

İndirmeye sunulan bu sürümde Access, Excel, Infopatch, Lync, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher ve tabi ki de Word bulunmakta.

Microsoft Office 2013 tam sürümünün fiyatı yada çıkış tarihi hakkında detaylı bilgi vermemekte. Fakat sızan bilgilere göre, bilgisayarlarımız için Office 2013‘ün, 2013 yılının ilk çeyreğinde çıkması planlanmakta.

Peki Office 2013’te Gelecek Yenilikler Neler?

Bildiğiniz gibi Microsoft, yeni işletim sistemi olan Windows 8 ‘i geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. İşte Office 2013 te bu nedenle hem Windows 7 uyumlu, hem de Windows 8 de kullanılacak olan metro için uyumlu olacak. Metro uyumlu iki adet uygulamaya OneNote ve Lync ‘e sahip olacak.

En önemli yeniliklerden birisi kuşkusuz PDF ile ilgili olacak olan yeniliktir. Office 2013 te PDF dosyalarını Word dosyası olarak açabilmeniz mümkün olacak. Bu sayede dosya üzerinde istediğiniz gibi değişiklik yapabileceksiniz.

Diğer bir özellik Word ile ilgili. Artık Word belegelerinize video ekleyebileceksiniz. Sunumlarınız için çok faydalı olacağı kesin. Ve daha bir çok farklı yenilik Office 2013 te mevcut.

Office 2013 ile ilgili en büyük sıkıntı ise Windows XP ve Windows Vista işletim sistemlerinin bu sürümü desteklemiyor olması. Yani eğer Office 2013 kullanmak istiyorsanız, işletim sisteminizin Windows 7 yada Windows 8 olması gerekli.

Office 2013 ön izleme sürümünü indirmek için tıklayınız.

Yorum yapın