Olexi ile Dileklerini Gerçek Yap

Teknolojik bir hayatımız olduktan sonra insanlara pek değer vermez olduk. Yediğimiz yemeklerin resimlerini paylaşır her yaptığımızı Twitter’a bildirir olduk. Durum bu hale geldiğinden dolayı kimse komşusunun yüzüne hatırlamasada onu Facebook’dan sürekli takip eder hale geldi. İnsanlara yardım etmek ve onları mutlu etmeye çalışmak duygularıda neredeyse unutuldu. Bir yazılım geliştiricisi de bu durumu bizden önce fark ettiği için Olexi adında bir sosyal ağ geliştirerek kullanıcılara sundu. Bu tarz gelişmeler genelde Avrupa yada Amerika’dan gelirken Olexi uygulamasını geliştiren bir Türk.

Uygulama tabanda dilek sistemiyle tasarlandı. Canımız sıkıldığında, çok bunaldığımızda bu uygulamaya girerek Dilek Dile bölümüne istediğinizi yazıp Gönder butonuna basmamız yeterli. Ayrıca dilek dilerken konum belirtebilir, resim gönderebilir, gönderinin zamanını ayarlayabilir ve her hangi bir link paylaşabiliriz. Bunların yanında bu gönderiyi kimlerin görebileceğinide ayarlama şansımız olduğundan dolayı istediğimizde daha fazla kişiye erişebiliyoruz. Sarı ve siyah yoğunluklu bir tasarıma sahip olan Olixe dilek uygulaması sade bir görünüme sahip olduğundan dolayı gözümüzü fazla yormuyor. Buda uzun süreli kullanımda sıkıntı oluşması durumunu ortadan kaldırıyor.

Sadece kişilerinde değil kurumlarında Olixe hesabı olabiliyor. Bu hesaplar sayesinde sizin isteklerinizi kurumlarda gerçekleştirebiliyor. Fakat bunun için altın kalpli olmanız gerekmekte. Diğer kullanıcıların dileklerinin gerçekleşmesine yardım ederek onlardan pozitif puan alarak altın kalpli olmamız mümkün.

Olixe kullanıcılara sunulduktan sonra bazı e-ticaret siteleride tasarımlarında dile butonu koyarak altın kalpli üyeler için dilek dileme bölümü oluşturuldu. Eğer altın kapli seviyesine yükseldiysek bu e-ticaret sitelerinden ücretsiz küçük şeylerde alabiliriz. Hemde altın kalpli olduğumuzdan dolayı bu ücretsiz olacaktır.

Tam anlamıyla aranan uygulama olan Olixe Google Play Store’da kullanıcılarını bekliyor. Hemen indirip dileklerimizi gerçekleştirmeye başlamamız mümkün.

Yorum yapın