Oneplus 3 Plus İddiası!

Oneplus 3’Ün Piyasaya Sürülmesinden Çok Geçmeden, Oneplus 3 Plus İçin Ünlü Analistten Duyuru Yapıldığı İddiası Öne Sürüldü. Fakat Henüz Bir Resmi Açıklama Gelmiş Değil.

OnePlus 3 modelinin yeni çıkmasına rağmen öne sürdüğü tahminler ile ünlenen analist Pan Jiutang tarafından bazı bilgiler medyaya sızdı. OnePlus 3 Plus isimli üst modelin bizleri beklediği haberi verildi.

OnePlus 3 Mini hakkında resmi ağızdan yalanlama gelmişti

Ağustos ayı içerisinde GFXBench’te OnePlus 3’ün yeni modeli olacağı söylenen OnePlus 3 Mini için birkaç bilgi verilmişti fakat çok geçmeden şirketin baş kurucularından olan Carl Pei tarafından iddialara kesin bir dille yalanlama gelmişti. Yalanlama üzerinden de çok süre geçmemesine rağmen yine de markanın müdavimleri Pan Jiutang tarafından gelen haberle heycanlanmaya başladı.

Jiutang açıklamaları arasında OnePlus 3 Plus isimli gizemli model hakkında teknik bilgiler vermese de, kullanıcılar arasında cihazın OnePlus 3 modelinin premium serisi olacağı konuşuluyor. Büyük ihtimal OnePlus 3 modeline göre çözünürlükte yükselme göreceğiz. Yine kullanıcılar arasında 1440×2560 gibi çözünürlük boyutları olacağı konuşmakta. 5.5 inç olan ekran da 6 inç olabilir.

OnePlus 3 modelinde asla değiştirilemeyecek 3000 mAh gücüne sahip bir batarya mevcuttu. Piyasaya sürüleceği iddia edilen OnePlus 3 Plus modelinde ekranda meydana gelecek ekran büyültmesiyle birlikte 3900 mAh gücüne sahip bir bataryanın gelmesi de söz konusu. Snapdragon 820 çipsetin yerine ise Snapdragon 821 modeli gelebilir.

Tabii ki belirtmek gerekli bu bilgiler şu an için iddiadan ibaret. Ünlü analistin verdiği demeçlere OnePlus yöneticileri tarafından herhangi bir yalanlama gelmediğini göz önünde bulundurarak kısa süre içerisinde yeni bir OnePlus 3 modeli ile karşılaşabileceğimizi söyleyebiliriz.

Yorum yapın