Online Kafa Topu

Online Kafa Topu oyunu tamamen Türklerin yapmış olduğu bir oyundur. Pek çok kez bir oyunu ya da uygulamayı sırf Türkler yaptı diye indirdiğiniz olmuştur. Ama bu oyun kesinlikle onlardan değil. Çünkü oyunun dünyanın dört bir tarafından milyonlarca kullanıcısı var ve bu kendi kategorisinde rakipsiz bir oyun.

Oyun önce Android oyunları kategorisinde çıktı. Daha sonra oyun İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarla da uyumlu hale getirildi ve artık oyun hem android telefonlardan hem de İOS işletim sistemine sahip telefonlardan oynanabiliyor.

Oyunun en güzel yanı ücretsiz olarak dünyanın her yerinden oyuncularla online olarak maç yapabilmek. Oyundaki turnuva modu, görev modu gibi modlarla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Eğer internetiniz yoksa da sorun değil. Oyunda offline bir mod da bulunuyor. Bu offline mod sayesinde internet kullanımı gerekmeden maçlar yapabilirsiniz.

Oyunda bir de lig var. Bu ligde tüm oyuncular topladıkları puanlara göre sıralanıyor. Lig bir hafta sürüyor. Bir haftanın sonunda en çok puanı toplayan kişi telefon, fotoğraf makinesi gibi birbirinden değerli hediyeler kazanıyor. Diğer dereceye giren kişilerde oyun içinde geçerli elmas ya da altın kazanabiliyor.

Yorum yapın