Papara Play Store’dan Kaldırıldı Mı?

Papara Şuan Google Play’de Yer Almıyor. Peki Papara Play Store’dan Kaldırıldı Mı?

Yeni aldığımız duyumlar Papara Play Store’dan kaldırıldı şeklinde. Şuanlık Papara cephesinden yapılan herhangi resmi bir açıklama yok. Gün içinde yapılması olası diye düşünüyoruz. Google Play’de Papara kelimesini arattığınızda da uygulamanın olmadığını görüceksiniz. Papara kuruluşunun bir diğer uygulaması “Devret” duruyor fakat Papara kalkmış olarak gözüküyor.

Papara Play Store’dan Kaldırıldı

Şu sıralar ara ara çökmeleriyle duyulan Papara‘ya, an itibariyle Play Store’dan erişim sağlanamıyor. Resmi açıklama şuana kadar gelmedi fakat bu kadar büyük bir elektronik para ödeme ve alma platformunun kaldırılması saçma olur. Büyük ihtimalle bir bakım veya herhangi başka bir şey söz konusu olabilir. Gelişmeler arttıkça burada haberimizi güncellemeye çalışacağız.

Papara Resmi Twitter Hesabından Yaptığı Açıklama (Yeni)

Papara bir kullanıcısının “Google Play üzerinde papara uygulaması gözükmüyor nedeni nedir?” şeklinde sorusunu resmi Twitter hesabından şu şekilde cevapladı;

“Merhaba, teknik ekiplerimize bilgilendirme yapılmıştır. Google Play Store üzerinden uygulamamızı en kısa sürede indirebileceksin. İlgi ve anlayışın için teşekkür ederiz.”

Yorum yapın