Paşparmaktan Karakter Analizi Nasıl Yapılır?

Başparmağa bakarak kişilik özellikleri nasıl anlaşılır biliyor musunuz? Düşündürücü fakat bazı kişilerde parmağın duruşuna göre karakter özelliği değişmekte. Yanılma payı olsa da parmağınıza baktığınızda ve ne anlama geldiğini okuyunca karakterinizi anlatıyor mu anlatmıyor mu elbette buna siz karar vereceksiniz. Parmak şeklinizin hangi harfe benzediğini anlamanız için eklediğimiz resimlere bakabilirsiniz.

Başparmağa bakarak kişilik özellikleri nasıl anlaşılır biliyor musunuz? Yapılan araştırmalara göre üç çeşit parmak tipi vardır. Bunlar A-B-C olarak sınıflandırılmıştır. Her ne kadar araştırmaları bilim insanları yapsa da sonuçta onlarda insan olduğu için yanılma payı vardır.

Peki Başparmağı Tiplerine Göre Karakter Yani Kişilik Analizi Nasıl Yapılır?

Başparmağınızı dik tutun şekli resimdeki gibi A harfine benziyorsa kişiliğiniz saplantılı karakteriniz var demektir. Aşık olduğunuz kişiye tutkuyla bağlanıp gerideki her şeyi boş verebilirsiniz. Sevdikleriniz size ilgi göstermediğinde deliye dönebilirsiniz. İşte A harfine benzeyen başparmağın anlamı kısaca bu kadar.

Başparmağınızı dik tutunca şekli B harfini andırıyorsa güvenilir ve stabil karaktere sahipsiniz demektir. Duygusal, kendini dengeleyebilen, sakin ve liderlik özelliği olan kişiliğe sahipsiniz demektir.

Evet geldik son karakterimize başparmağınızı dik tutunca C harfini andırıyorsa Çapkın ve bir o kadarda şıpsevdi karaktere sahipsiniz demektir. Aşık olduğunuzda çok seviyorsunuz. Bir anda çok sevdiğiniz ve uğrunda her şeyi göze aldığınız kişiyi unutup başkasına aşık oluyorsunuz. Duygularınız saman alevi gibi bir anda yanıyor bir anda da sönüyor. Bu karakter özelliği sizi güvenilmez kişi olarak hayatınızdaki kişilere gösterebilir.

Yorum yapın